Choď na obsah Choď na menu
 


Nová anketa - najlepšie vydavateľstvo

Nová anketa - Najlepšie vydavateľstvo

Zapojte sa a hlasujte!!!

Ktoré vydavateľstvo je pre nás to naj???

Ak to nie je tajomstvo, do komentárov môžete napísať aj prečo... Ktoré knihy Vás najviac v poslednom období očarili, ktoré by sme chceli čítať atď.

Pred Vianocami budeme opäť žrebovať a niekomu pošleme balíček kníh, nuž veru, je prečo sa zapojiť!!!

Ak Vám nestačí jedno, môžete dať hlas aj viacerým vydavateľstvám, myslím, že v ponuke ich je dosť :)) 

 

 

BlueBoard.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Chyba mi tam Mlade leta

(Jaro, 1. 5. 2015 13:46)

Chyba mi tam vydavatelstvo Mlade leta, lebo Troch patracov citam stale rad od detstva, aj ked som uz dospely

ikar

(eva, 12. 4. 2012 19:06)

u mna je najviac knih z ikaru siroky vyber knih a je vzdy co vybrat z ponuky

vsetky a zaroven ani jedno.. ;)) preco?

(Michellinka, 16. 12. 2010 17:41)

lebo u kazdeho sa doma najde viac knih z viacerych vydavatelstiev.. u mna sa v policke taktiez najdu roznorode, nakolko moje oblubene autorky vydava Domino a Slovensky spisovatel, niektore oblubene zase Baronet a Ikar, ale mam knihy aj z pre mna velmi nie znamych vydavatelstiev, ako napr. Twilight - Tatran, Polibek pulnoci to ani neviem, nejake brany ci ako to je, Alpress, Levne knihy, harlequiny a ine.. ja sa ale vydavatelstvom velmi nezaoberam, skor mi pri knihe ide o obalku, anotaciu a zaver knihy, ktory, ak je popis prilis zavadzajuci, si musim precitat, nakolko ked mam citat knihu, chcem citat nieco dokonale :)) neviem, ja osobne si knihy nevyberam podla vydavatelstva, ale podla troch vyssie uvedenych bodov.. ;))

Oldag a Domino

(Dana, 12. 12. 2010 22:57)

Ponuka romantických kníh je v súčasnosti dosť bohatá a ťažko vybrať iba jedno vydavateľstvo. Ale u mňa jednoznačne vedú skôr české, hlavne Oldag a Domino, český Ikar má plus za vydanie celej série o Bridgertonovcoch. Ešte by som rada vyjadrila svoje želanie, aj keď si to tu asi neprečítajú zodpovedné osoby. Kedže pre mňa, ako pre jazykový antitalent, boli hodiny angličtiny utrpením, knihy v origináli čítať nedokážem. Bola by som preto veľmi rada, keby Slovenský spisovateľ vydával viac kníh od M. Balogh, hlavne knihu One night for love, ktorá predchádza Nezabudnuteľnému letu. Takiež by ma potešilo viac prekladov kníh od J. Quinn a L. Kleypas, hlave ich starších románov, ktoré nevyšli ani v Česku.

je toho viac

(Kristína, 19. 11. 2010 9:47)

kedysi najvaic dobrého ponúkal Ikar, tým myslím tie najlepšie autorky, ale o kvalite prekladov radšej pomlčím (už som s tým otravná, čo? :-)). Slovenský spisovateľ ma v poslednej dobe príjemne prekvapuje, aj preklady má na vysokej úrovni (a zasa som pri tom, zastreľte maaaa!). Z českých jednoznačne Baronet, le keby tie obálky ASPOŇ TROCHU korešpondovali s historickým kontextom a umiestnením deja ...

prečo ikar?

(lubica1995, 14. 11. 2010 12:27)

Aj ja mám síce najviac kníh s ikaru, ale nie preto, že by bol najlepším vydavateľom.. Veď sme sa už na pár kúskoch presvedčili, že ikar knihy veľmi skracuje a to mne vadí. Jednoznačne Baronet. :)) A Slovenského spisovatela som ešte nečítala, sestra ma síce láme, že je super každá jedna kniha, ale mňa odrádza to "slovenský". Prepáčte to nie v zlom. Možno sa len bojím nového. :)

no ... v drvivej väčšine

(lili, 2. 11. 2010 12:47)

je to ikar, ale mám tam aj knihy od Domina, hathawayovska séria, aj slovenský spisovateľ, knihy od Kresley Cole, hoci v posledom čase čítam knihy z českeho ikaru- bridgertonovcov

anketa

(jaja, 25. 10. 2010 13:12)

takže v mojej knižnici sa najčastejšie vyskytujú knihy z vydavateľstva Ikar, malej miere knihy vydané v Domine, a niečo aj z Baronetu.

Romantika

(Tina, 24. 10. 2010 16:39)

V prvom rade skvelé knihy od Sherrilyn Kenyon z IKARU. Mám rada taktiež knihy od skvelej Nicole Jordan z vydavateľstva DOMINO. Rozsiahla séria kníh od J. R. Ward z BARONETU alebo knihy od Shelly Laurentson z vydavateľstva LEVNÉ KNIHY.

Ikar

(Marianna, 20. 10. 2010 11:09)

U mňa na poličkách víťazí jednoznačne Ikar. I keď v poslednom čase čítam knihy zo Slovartu (Jane Austen - Pýcha a predsudok). Vyborné knihy má aj Baronet, Domino a Slovenský spisovateľ .

je ich viac

(saša, 19. 10. 2010 21:10)

Čo sa romantickej literatúry týka, máme na trhu, zdá sa, dosť dobrý výber. Osobne sa musím priznať, že Ikar ma svojou ponukou v posledom čase veľmi neoslňuje. Pre mňa majú najvydarenejšiu ponuku české vydavateľstvá - Domino, Oldag. Baronet. Za dobrý vydavateľský ťah považujem vydávanie série o Marcy Thomson od Patricie Briggs vo vydavateľstve FantomPrint s kvalitnou väzbou, obálkou a predovšetkým prekladom. Aj Baronet urobil dobrý ťah s J. R. Wardovou. Čo sa slovenských vydavateľstiev ešte týka, myslím, že dobrú ruku má v posledných romantických tituloch aj Slovenský spisovateľ.

Ikar

(lusanna1, 19. 10. 2010 20:03)

vsetky vydavatelstva su dobre,ktore vydavaju dobre knihy :D , ale ikar boduje lebo vydava Lindseyovú :D

jémine.škoda že sa dá len za jedno!

(stanka balazikova greschnerova, 19. 10. 2010 19:05)

ja by som hlasovalal za ikar.ako som aj spravila.ale milujem Pronskej knihy a tu vydáva slovenský spisovateľ:)) tak Jani prepáč.ale najviac kníh vlastníme asi všetci od Ikaru:)

Ikar

(Andrea B., 19. 10. 2010 18:54)

1/ Ikar - lebo je najkomerčnejšie vydavateľstvo... katalógy, TV,... Mám v knižnici väčšinou knihy z Ikaru - romantika, bestsellery, thrillery, encyklopédie,... Momentálne čítam "Púštny kvet" - aj sfilmovaný, zaujal ma...
2/ Slovenský spisovateľ - Janka Pronská /som rada, že ju oni vydali/, ale bohužiaľ dvakrát sa mi hlasovať nedalo, lebo som to už odoslala.

Superknihy !

(Dada, 19. 10. 2010 18:53)

Mám rada knihy od Sherrilyn Kenyon z vydavateľstva IKAR, od Lisy Kleypas , Suzanny Enoch a Nicole Jordan z vydavateľstva DOMINOKNIHY.
Taktiež čítam superknihy od Janet Chapmanovej z vydavateľstva LEVNÉ KNIHY. Dobré knihy sú aj od J. R.WARD z BARONETU. Takže taký mix, z každého vydavateľstva niečo.

ikar. SP, Baronet

(katka, 19. 10. 2010 17:53)

ak sa pozriem doma na policu, jednoznacne vyhrava Ikar, ale ani Slovensky spisovatel nie je na zahodenie v poslednej dobe :) Hlasovala som aj za Baronet, pretoze vydal moju oblubenu J.McNaught a jej knihy mali ovela viac stran ako na slovensku Ikar, co je velke plus. :)

...

(Holie, 19. 10. 2010 17:49)

Ja som dala Ikar,lebo mám od neho veľa kníh...a kvoli knihám od Lisy Kleypasovej...dalej som hlasovala aj za Tatran-od nich sa mi páčia hlavne detektívky od Dána a Browna...a potom ešte Alpress-kvoli knihám od Elizabeth Hoyt a kvoli vacsinou velmi vkusným obalkam...a este Motýľ,pretože vydava dost takých menej známych kníh,ktoré ma vsak zaujali.

tak

(Marek, 19. 10. 2010 15:19)

ja som hlasoval za Ikar, Slov. spisovateľ, Domino, Baronet a Motýľ... Z kadždého rožku :-)))

Je to pravda,

(Jara Hribiková, 19. 10. 2010 14:34)

je ťažké sa rozhodnúť pre jedno vydavateľstvo, hlavne keď si prezriem svoju knižnicu. Každé mám rada pre niečo iné :)
Momentálne však milujem Motýľ pre šance, ktoré mi poskytol.

RE: Jarka

(knihovnica, 19. 10. 2010 14:21)

Anketa je nastavená tak, že sa dá hlasovať za viaceré :))) Takže výber je široký. Z vlastnej skúsenosti viem, že len jedno sa vybrať nedá :)) U mňa je tiež na prvom mieste Slovenský spisovateľ, kto by sa mi aj čudoval, pravda?, no na Ikar, alebo Baronet nedám dopustiť :)))