Choď na obsah Choď na menu
 


Román na pokračovanie...

Milé čitateľky a čitatelia

Obrázok

Ponúkame Vám absolútnu novinku na čítanie ....

V spolupráci s vydavateľstvom Ikar, sme pre Vás pripravili Román na pokračovanie od mladého a veľmi talentovaného spisovateľa Marka Zákopčana -Život na dlh-

 

Každý pondelok budete mať možnosť prečítať si v predstihu jednu kapitolu príbehu a čo je najdôležitejšie, budete mať možnosť posielať formou komentárov Vaše dojmy, postrehy aj pripomienky, ktoré sa dostanú priamo k autorovi.

Dnes a zajtra Vám ponúkame 1-2 časť.

3.časť až v pondelok...

 

Určite už poznáte spisovateľa Marka Zákopčana ako autora kníh Mesto tieňov a jeho poslednej knihy Zradná vášeň. Takže:

 

Čítajte...

 

Píšte...

 

Komentujte...

 

Diskutujte...

Obrázok

 

 Kniha Marka Zákopčana „Život na dlh“,  je určená každému, kto má rad príbehy plné romantiky, lásky, zrady a napätia. Hoci nám niekedy pripadá, že svet je proti nám, predsa len máme svoje miesto pod slnkom a pri sebe ľudí, ktorí nám poskytujú útechu a povzbudenie. Život na dlh je toho dôkazom...tak by sa dala kniha v skratke charakterizovať.

anotácia:

Obrázok Život na dlh sleduje osudy troch žien. Dominantnou líniou je príbeh Mariany, učiteľky, ktorá sa dostáva po ôsmich rokoch z väzenia za zločin, ktorý pravdepodobne nespáchala. Na osudnú noc si totiž pamätá len matne. Snaží sa vrátiť do normálneho života, opäť stretáva svoju rodinu a priateľov, nájde si novú prácu... Lenže minulosť ju dobehne a ona musí čeliť nepriateľom, pričom netuší, že ten najväčší z nich je priamo v jej blízkosti. Našťastie je tu Dávid, ktorý jej poskytne pocit lásky a bezpečia.

Silvia je Marianina kolegyňa. Je šťastne vydatá, no všetko sa zmení vo chvíli, keď si jej manžel nájde milenku. Jej svet sa rúca ako domček z kariet a ona nie je schopná bojovať so svojou sokyňou.

Lenka je mladé dievča, ktoré vyrastalo iba s otcom po tom, čo ich jej mama opustila kvôli mladšiemu mužovi. Po otcovej smrti sa však jej matka Klaudia vracia. Prijme ju Lenka späť a dokáže jej odpustiť, že ju nechala samu, keď ju najväčšmi potrebovala?

 

1. kapitola - prológ

2. kapitola

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.