Choď na obsah Choď na menu
 


Až na popel

Quick Amanda

Obrázok

Až na popel

Obrázok

Sizzle and Burn (2007)

Baronet 2009

Obrázok Raine Tallentyre byla obdařena výjimečnou citlivostí a ač na radu své tety Velly tuto schopnost skrývá, přesto díky ní všechny její osobní vztahy končí špatně. Nakonec však své paranormální nadání musí odhalit, když tím pomůže zachránit život dívce uvězněné ve sklepení. Dívka přežije, ale viník je stále volný. A tu vstupuje do jejího života vyšetřovatel Zack Jones, jenž disponuje podobnými schopnostmi jako Raine, a oba k sobě pocítí sympatie, jaké dosud nikdy nezažili.
Jejich vztah je však záhy zkalen minulostí. Zane pracuje pro Společnost arkány, s níž má měla Raineina rodina velmi neblahé zkušenosti, a tak se Raina zdráhá věřit v její a Zaneovy poctivé úmysly. Ale vrah si bere Raine za svůj nový cíl a Raine a Zackovy nezbývá, než se, kromě svých výjimečných schopností, spolehnout jeden na druhého.
Společnost arkány

 Obrázok

Pre mňa sú knihy od Amandy Quick zárukou skvelého čítania a nebolo tomu inak ani pri tejto knihe. Dobrodružstvo, romantika, záhada, vzrušenie a hlavne paranormálne a schopnosti sú skvelo zmixované do napínavého príbehu.

K anotácii treba dodať, že Raine svoje schopnosti nijako neskrýva práve naopak spolupracuje a pomáha pri vyšetrovaní mnohých prípadov s policajným detektívom, ich spolupráca ale skončí, keď chce Raine posunúť ich vzťah do osobnejšej úrovne a narazí na nepochopenie u svojho partnera, keď potom stretáva Zacka je fascinovaná tým, že stretla človeka, ktorý úplne chápe jej schopnosti a má takmer rovnaké pocity a problémy ako ona. Medzi Zackom a Raine to od začiatku poriadne iskrí a i keď Raine neverí spoločnosti Arkány, pretože bola vychovávaná v nedôvere k nej, vie že Zackovi veriť môže. Vyšetrovanie a pátranie po záhadnom vrahovi, ale i po bájnej formule na zlepšenie paraschopností sa  samozrejme poriadne zamotá a bude neskutočne nebezpečné a napínavé.

a trošíčku

Spracovala LENKA

Arcane Society
1.Second Sight

Láska na druhý pohľad

Historická

Na druhý pohled 2007 IKAR
2. White Lies (2007) Zo súčastnosti
Počestné lži 2009 Baronet
3.Sizzle and Burn (2007)

Zo súčastnosti

Až na popel 2009 Barone
4.The Third Circle

Historická

Třetí kruh 2008 Baronet
5. Running Hot (2008)  Zo súčastnosti O život 2009 Baronet
6.The Perfect Poison 2009  

Historická

 Dokonalý jed
 2010  Baronet
7.Burning Lamp (2010)        
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.