Choď na obsah Choď na menu
 


Dom tieňov

Hooper Kay

Dom tieňov

Obrázok

Finding Laura (1997) - Dům stínů - Cesty, 2000
Vydavateľstvo:
FORTUNA Print  

Obrázok 

Hlavná hrdinka sa vo voľnom čase venuje maľovaniu a zbiera zrkadlá. Na jednej burze nájde zrkadlo a kúpi si ho. Po nejakom čase ho chce bývalý majiteľ odkúpiť naspäť, ale cez noc umiera. Nasledujúcou obeťou môže byť aj ona!

Obrázok

Tak znova taká malá odbočka od toho čo ja obyčajne čítam. Troška mysteriózny, troška detektívny ale aj romantický Hooperovej román zo súčasnosti. Kay Hooper som mala možnosť doposiaľ poznať len z kratučkých príbehov, ktoré vychádzali v edícii Lovestory. Preto keď som na túto už staršiu knižočku narazila v knižnici tak som si povedala že to skúsim ako takú oddychovku, medzi všetkými tými historickými romancami. Dom tieňov je kniha zo skvelou detektívnou zápletkou, v ktorej ale nechýba ani napätie či romantika. Laura je zberateľkou zrkadiel a keď si z jednej aukcie odnáša domov mosadzné zrkadlo jej život sa zrazu neskutočne skomplikuje a ona sa dostáva do víru intríg, nečakaných udalostí a nebezpečnej príťažlivosti k stále tajomnému Danielovi. Keď Laura stretáva Daniela, má totiž pocit, že on je to čo celý život hľadala v zrkadlách...

Určite sa ešte po nejakej tej knihe od Kay Hooper poobzerám, toto sa čítalo neskutočne dobre a nedalo sa prestať. Napínavé a zaujímavé od prvej po poslednú stránku.

Spracovala LENKA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kay Hooperová

(Ivana, 1. 11. 2010 15:19)

Túto knihu už mám veľmi dlho a prečítala som ju už veľakrát. Hodnotím ju najmenej na 5 .Ďalšiu knihu od tejto autorky Posledné zbohom, tiež od vydavateľstva Ottovo nakladatelství, divízia Cesty, som už čítala viackrát. Doporučujem obe.

hmmm

(Marek, 19. 10. 2010 19:35)

mám ju na stolíku, čaká na prečítanie, tak ju teraz posuniem trochu vyššie :DD