Choď na obsah Choď na menu
 


Meno hviezdy

Maureen Johnson

Meno hviezdy - Tiene Londýna

meno-hviezdy.jpgVzrušujúci romantický paranormálny triler

 Ikar 2013

Sympatická tínedžerka Rory sa prisťahuje do Londýna, aby tam začala nový život na internátnej škole. V tej istej chvíli vypukne v meste séria brutálnych vrážd – ktosi sa zahral na legendárneho Jacka Rozparovača z 19.storočia a svoju obeť zabil presne ako on. Polícia je bezradná. Nemá žiadne stopy, ani svedkov...teda až na jediného. Rory videla muža, ktorého polícia podozrieva a teraz zisťuje, že sa stala jeho ďalším cieľom!

 

Meno hviezdy od Maureen Johnsonovej je bestseller New York Times a vzrušujúci paranormálny triler. „Ak patríte medzi čitateľov, ktorí hľadajú nonstop zábavu, akciu a trochu krvi, ste na správnej adrese,“ píše prestížny Publishers Weekly.
Rory je typická tínedžerka, ktorá sa zoznamuje s kamarátmi, objavuje anglický spôsob života  a meno Jack Rozparovač jej nič nehovorí. Až do chvíle, kým brutálne vraždy na jeho spôsob nezachvátia celý súčasný Londýn. Rory je zrazu zaskočená, že len ona videla potenciálneho vraha a prekvapene sa pýta sama seba: prečo si vybral práve mňa za svoju budúcu obeť?!

Meno hviezdy je mimoriadny triler, skvele napísaný, plný vzrušenia, ale aj humoru a romantiky. Ulice Londýna ešte nikdy neboli také zlovestné ako teraz. Rory sa postupne dozvedá pravdu o tajnej londýnskej polícii a objavuje svoje vlastné šokujúce schopnosti. „Výbušný koniec je naozaj desivý, pritom príbeh nestráca vtip, ani romantiku, ktoré doň vniesla Rory,“ napísal magazín Kirkus.

Začítajte sa do Mena hviezdy hneď teraz na BUX.sk.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Meno hviezdy

(Barborka, 13. 4. 2013 12:08)

ma upútalo ešte keď som ju videla v edičnom pláne Ikaru :)
tiež si ju chcem prečítať, vyzerá zaujímavo, niečo iné, napínavé, tajomné... hmmm :) také ja môžem