Choď na obsah Choď na menu
 


Milenec snov

Sherrilyn Kenyon

Milenec snov

Obrázok

IKAR /Marec, 2010

 Fantasy Lover (2002)

Obrázok

Sherrilyn Kenyonová prichádza s veľavravnou novinkou Milenec snov. Už dávno sa táto autorka stala fenoménom najmä vďaka megaúspešným sériám ľúbostných románov. Jej knihy preložili do 26 jazykov a predalo sa z nich už takmer 14 miliónov výtlačkov. A o čom je Milenec snov? Julian Macedónsky je neohrozený sparťanský generál, ktorý nepozná porážku a ktorého nespočetné víťazstvá postavili na piedestál slávy. Z najvyššieho vrchu slávy však padne až na dno ľudského utrpenia. Dostáva sa do pozície otroka... hoc aj otroka lásky.

 Veľká láska nakoniec zlomí nástrahy i kliatbu. Dobro víťazí a život terapeutky Grace i generála zažiari láskou a šťastím.

 

Julian Macedónsky bol neohrozený sparťanský generál, ktorý nepoznal porážku. Z najvyššieho vrchu slávy však padol až na dno ľudského utrpenia. Dostal sa do pozície otroka lásky. Statný nádherný muž, ktorý vždy priťahoval zraky žien, si už nevyberá. Ženy si vyberajú jeho. Prináša rozkoš a uspokojenie. Odovzdane si plní povinnosti a na to, žeby svoju kliatbu mohol zlomiť, už dávno zabudol. A zrazu sa v tme rozsvieti iskra nádeje. Svetlo lásky, v ktorú už nedúfal a ktorú vlastne ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v ňom nevidí otroka, obetovala by preňho všetko. Zlomí veľká láska stáročia trvajúcu kliatbu?

Obrázok

 

 

Pri tejto knihe sa neodbytne natíska otázka, prečo takýchto kníh nie je viac???

Poobede som ju vzala do ruky a večer ju s blaženým úsmevom odložila. Zlúskla som ju ako malinu. Po týždňoch, keď som sa trápila s knižkami, keď len silou vôle obraciate stránku za stránkou, bolo toto niečo ako výhra v lote. Konečne! 

Príbehom Juliána Macendónskeho sme sa dostali k úvodnej časti celej série. Hrdý Sparťan, bojovník, uznávaný generál, syn Afrodity a človeka, je za svoj hriech z minulosti naveky priekliaty, uväznený v knihe ako otrok lásky, aby stáročia čakal na zavolanie láskychtivých žien, s neustálou potrebou sexuálne ukájať ženy. Za znásilnenie panny mu jeho nevlastný brat Priapus uložil trest, ktorý sa nedal zrušiť. Takto Julian prechádzal stáročiami a postupne rezignoval, až do času, keď jeho meno z knihy vyvolala Grace spolu s priateľkou na narodeninovej párty, výdatne posilnená vínom. Grace je v šoku, keď sa z ničoho nič objaví v jej obývačke nahý poloboh a dožaduje sa sexu. Po poslednej skúsenosti s mužom má však Grace zabrány, nie že by ju Julian nepriťahoval, na to mu jeho matka pridala do vienka príťažlivosti na rozdávanie, ale v jeho očiach lačných po sexe uvidí trpiacu dušu a človeka, nielen otroka kliatby. A je rozhodnuté... 

Podarí sa im zlomiť kliatbu? Jasné! Ako inak, ale na tej ceste si spolu s hrdinami užijete množstvo zábavných i dojemných chvíľ, ohrozenie Graceinho života i úžasné iskrenie, ktoré v knižke rozhodne nechýba. 

Na koniec za mňa len toľko, že dnes beriem do ruky - opäť- Nočné slasti - a idem si vychutnať príbeh Kyriana, ktorý sa nám už v tejto knihe začal črtať. Ach! 

Skvelé! Ak viete, čo máte očakávať a neprekvapí vás zmes antiky, božtiev a legiend, určite si túto knihu vychutnáte tak ako aj ja.  K tomu niet čo viac dodať...     

Prečítajte si ukážky z knihy „Milenec snov“.

Obrázok

 

Dark-Hunter

 Fantasy Lover (2002) (Julian a Grace) - Milenec snov - IKAR 03/2010
1. #1 Night Pleasures (Kyrian & Amanda)- Nočné slasti (IKAR 2008)
2. #2 Night Embrace (Talon & Sunshine)
3. #3 Dance With The Devil (Zarek & Astrid)
4. #4 Kiss of the Night (Wulf & Cassandra)
5. #5 Night Play (Vane & Bride)
6. #6 Seize the Night (Valerius & Tabitha)
7. #7 Sins of the Night (Alexion & Danger)
8. #8 Unleash the Night (Wren & Maggie) - Živly noci (IKAR 2009)
9. #9 Dark Side of the Moon (Ravyn & Susan)
10. #11 Fear The Darkness (Nick)
10. #10 The Dream-Hunter (Arik & Geary)
11. #12 Upon the Midnight Clear (Adron & Leta)
12. #13 Devil May Cry (Sin & Kat)
13. #14 Dream Chaser (Xypher & Simone)
14. #15 Acheron (Ash & Tory)
15. #16 One Silent Night (Stryker & Zephyra)
16. #17 Dream Warrior (Jericho & Delphine)
17. #18 Bad Moon Rising (Fang & Aimee)
17. #18 Bad Moon Rising Collector's Edition (Fang & Aimee)
18. #19 No Mercy (Dev & Sam)

Viac o Dark-Hunter na stránke http://www.dark-hunter.com/

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Kinley McGregor

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super

(Katka, 20. 5. 2010 22:53)

perfektna, ako inak :) ale uz chcem dalsieeeeeeee :) v EN mam uz hadam vsetky precitane, ale chcem ich mat aj doma, v SJ.

:-)

(veronika, 5. 4. 2010 21:41)

na knihu sa strasne tesim..ale ta obalka je hrozna

tesim sa !

(Christie, 11. 3. 2010 14:53)

nocne slasti boli super...uz sa tesim na Juliana :) mohli by aj ostatne zo serie prelozit

tak

(Marek Z., 26. 1. 2010 15:35)

túto si prečítam aj ja... a potom šup na Nočné slasti, keď to ide pekne za sebou :o)

lahôdka...

(knihovnica, 26. 1. 2010 14:40)

no konečne ďalšia zo série... to bude pošmak!