Choď na obsah Choď na menu
 


MUŽ S MEČEM

JANET CHAPMAN

MUŽ S MEČEM

Obrázok

V originále: Loving the Highlander (2003)

Vydal: Levné knihy 2009

Obrázok Anotácia:

Sadie Quillová sbírá podklady pro žádost na vytvoření přírodního parku a zároveň pátrá po zlatém dole, který podle pověsti na tomto území hledal už i její předčasně zesnulý otec. Dávno rezignovala na mužskou společnost, jednak proto, že měří na ženu úctyhodných 185 cm, a také proto, že si oškliví své tělo, zjizvené po požáru před osmi lety. Při dokumentaci a zaměřování v terénu objeví neuvěřitelně nádherného muže, jak leží nahý u jezera. Brzy se jejich osudy nečekaně propojí...

 Obrázok

Kniha priamo nadväzuje na román Muž ze středověku - takže keď som sa do príbehu začítala, tak mi troška chýbalo, že som predtým Muže ze středověku nečítala - bolo tam totiž dosť odkazov na predchádzajúci príbeh.

Nuž ale pochopila som, že niekoľko bojovníkov so stredovekého Škótska bolo omylom starým druidom prenesených do súčastnosti a žijú tu už niekoľko rokov. Morgan si však v tejto dobe nejako nevie nájsť svoje miesto , kým však nevznikne spor ohľadom výstavby rozľahlého parku, ktorý má podľa projektov zasahovať i na územie, ktoré chce Morgan za každú cenu ochrániť, pretože je poznačené mágiou starého druida a dejú sa tam zvláštne veci.

Sadie vidí vo výstavbe parku šancu očistiť svoje svedomie, ktoré ju trápi od požiaru, ktorý stál život jej sestru a na jej tele zanechal jazvy. Oveľa vážnejšie jazvy ako na tele nosí Sadie v svojej duši, preto sa ženie za snom svojho otca. Jej stretnutie s príťažlivým bojovníkom sa nezaobíde bez vášne ale i dobrodružstva.

A že tej mágie bude v knihe oveľa viac si už prečítajte sami!

Ja ešte dodám že vďaka autorkinmu pútavému štýlu písania a rozprávačskému talentu vás kniha nepustí od prvej po poslednú stránku - ja si teda určite prečítam i dalšie jej knihy z tejto série.

Pine Creek Highlander
1. Charming the Highlander (2003) - Muž ze středověku (Levné knihy 2009)
2. Loving the Highlander (2003) - Muž s mečem ( Levné knihy 2009)
3. Wedding the Highlander (2003) - Válečníkova svatba ( Levné knihy 2009)
4. Tempting the Highlander (2004) -Pokušení (Levné knihy 2009)
5. Only with a Highlander (2005) - Strom života (Levné knihy 2010)
6. Secrets of the Highlander (2008)- Dvojí život (Levné knihy 2010)

Obrázok ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

 

 

 

 

Spracovala Lenka

 

Náhľad fotografií zo zložky Janet Chapman

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.