Choď na obsah Choď na menu
 


Nalezený milenec

J.R.Ward

Nalezený milenec

Baronet 2011

Obrázok Z cyklu Bratrstvo černé dýky
 

Butch O'Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky.

A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit.

 

A začala som čítať :) - včera podvečer a keď som ju pred chvíľou dočítala, prvé čoma napadlo bolo: 

Keď sa táto autorka narodila, prišli k nej tri sudičky , prvá povedala: dávam jej neskutočný talent, druhá povedala: dávam jej neskutočnú fantáziu, a tretia už len dodala: dám jej pero, aby ten talent a fantáziu mohla dať na papier !!! 

Božínku, to vám bolo počteníčko! Miestami som hrýzla ruky, miestami som ani nedýchala, obdivujúc autorku ako ten príbeh krásne zamotala a rozmotala a všetko malo aj hlavu aj pätu. Pravdu povediac, bola som veľmi zvedavá,ako sa Butch - smrteľník - môže zaľúbiť do upírky a ako sa môže vyrovnať bratstvu, a ahaho! Môže! 

Pamätáte sa na ten moment, keď mu Vishous dal vypiť pár kvapiek svojej krvi? Vďaka tým pár kvapkám ho priateľ našiel, keď ho unieslo niekoľko bezduchých priamo do brlohu Omegu a pána X. Po hrôze niekoľko hodinového mučenia ho vyhodili do mrazu uprostred lesa aj s kúskom zla, ktorý doňho vložil samotný Omega. A tak sa začína Butchova strastiplná cesta znovuzrodenia...      

Viac detailov neprezradím, pretože to by som vám pokazila  prekvapujúce okamihy,ktoré autorka do knihy povkladala, ale za seba môžem povedaťlen to, že slovo "skvelé" skutočne odráža moje dojmy po prečítaní tohto príbehu. Rozhodne sa teším na ďalšiu časť.  Ach, môjbože, nech už je! 

       

Black Dagger Brotherhood
1. Dark Lover (2005)- Wrath -
Milenec z temnot
Baronet 2010
2. Lover Eternal (2006) - Rhage -
Milenec z večnosti Baronet 2010
3. Lover Awakened (2006) - Zsadist -
Probuzený milenec Baronet 2010
4. Lover Revealed (2007) - Vishous
5. Lover Unbound (2007) - Butch O'Neal - Nalezený milenec ( Baronet 2011)
6. Lover Enshrined (2008) - Phury
7. Lover Avenged (2009) - Rehvenge
8. Lover Mine (2010) - John Matthew

 

Náhľad fotografií zo zložky J.R.Ward

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Phurry

(bbmaca, 21. 7. 2011 0:31)

Phurryho pribeh bol slaby zo vsetkych knih a Johnov (Dariov pribeh je super) alebo Rev. je tiez dobry mne sa vsetky pacili - okrem Phuryho

najslabšia

(Lenka, 30. 5. 2011 8:51)

Kdesisom čítala, že táto kniha a potom i piata časť sú najslabšími v celej sérii, nuž ale ak toto bolo to najslabšie čo autorka vyprodukovala tak to sa až neuveriteľne teším na ďalšie príbehy, pretože tento bol jednoducho super :D

máš pravdu

(monca.fl, 12. 3. 2011 18:19)

Larxii : Jo, máš pravdu, kniha o Butchovi je 4. a ne 5. :))

špatné informace????

(Larxii, 5. 3. 2011 13:10)

Čauko asi sem idiot ale není náhodou Butch čvrtá kniha a né pátá?Nebo mám špatné informace já.Čekala sem totiž že vyjde kniha s Vishousem...díky za odpovědi ...tak jako tak se těším:-)

nikoho nepreskocili... :))

(Michellinka, 22. 2. 2011 6:06)

chlapci idu Butch, V, Phury, Rhev (brat Belly), John a teraz v marci vychadza v USA 9. diel s Payne, sestra ...... :o))))
PS: neni to konecne cislo knih =/

už sa neviem dočkať

(plosky, 21. 2. 2011 22:21)

Som rada že sa rozhodli vydať tri knihy za sebou, konečne nie je treba čakať na dobré knižky.
:-)))))))))