Choď na obsah Choď na menu
 


Nesmrteľní

Alyson Noel

séria Nesmrteľní ( Immortals )

Evermore - NAVŽDY
Book #1 in the Immortals series

Blue Moon - MODRÝ MESIAC
Book #2 in the Immortals series

Shadowland
Book #3 in the Immortals series

Dark Flame
Book #4 in the Immortals series

Night Star
Book #5 in the Immortals series

Obrázok

SLOVART 2010

Evermore - NAVŽDY

Obrázok Úvodná časť populárnej série Nesmrteľní.

Po tragickej autonehode, ktorá si vyžiadala životy celej jej rodiny, vidí šestnásťročná Ever Bloomová aury ľudí. Počuje aj ich myšlienky a po jedinom dotyku pozná celé ich životné príbehy. Všetci na strednej škole si o nej myslia, že je čudáčka. Všetko sa však zmení, keď stretne Damena Augusta. Damen je nádherný, neobyčajný a bohatý a v jeho prítomnosti sa Ever darí nepočuť v hlave hlasy a nevnímať všetku tú chaotickú energiu okolo seba. Čím viac Ever preniká do Damenovho sveta plného tajomstiev a záhad, tým viac nových otázok sa vynára. Nemá ani len tušenie, kto Damen vlastne je. Jediné, čo Ever naozaj vie, je fakt, že je doňho čoraz väčšmi zamilovaná.

Obrázok

Blue Moon - MODRÝ MESIAC


Obrázok Druhé pokračovanie veľmi obľúbenej série Nesmrteľní, v ktorej Ever postupne spoznáva nový svet. Užíva si spoločne strávené chvíle s Damenom a učí sa využívať svoje novonadobudnuté schopnosti. Keď na školu príde nový žiak Roman, jej život sa úplne zmení. Damen sa začne čudne správať, telesne chradne a postupne chladne aj jeho vzťah k Ever. Ever v snahe zachrániť Damena a ich vzťah, podniká vzrušujúce cesty do Letozeme a je vystavená najťažšej skúške svojho života.

 

viac na stránke autorky TU:

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Alyson Noel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Je to lepšie než fantastické:)

(Jožka, 27. 12. 2010 16:37)

Zatiaľ som si obe knihy prečitala a som z nich velmi milo očarená:).......veľmi už teraz sa teším na tamte dalšie:))))......je to až neuveriteľné , že niekto niečo také napíše:))))