Choď na obsah Choď na menu
 


Okouzlující čarodějka

Jill Barnett

 

Okouzlující čarodějka

 

Obrázok

V originále: Bewitching

 

Vydal: Levné knihy 2008

 

Obrázok Anotácia:

 

Okouzlila nejváženějšího, povýšeneckého a hezkého anglického vévodu. Joyous MacQuarriová, uličnická zelenooká kráska, se zjevila odnikud a nestydatě mu přistála v náručí. Jeho přátelé z vyšší společnosti o této záhadné dámě věděli jen to, že je Skotka a její babička byla Locksleyová. Příliš pozdě Joy zjistila, že je zoufale zamilovaná a že již nic nedokáže odvrátit její osud. Vášeň je oba spojila jako kouzlem v zakázaný a neodvolatelný svazek dvou očarovaných srdcí...

Obrázok

Počas Vianoc som si zvolila kráááásny a očarujúci príbeh mladej troška nešikovnej pravej škótskej čarodejnice, ktorá sa rozhodla vniesť do života vojvodu Aleca troška mágie!

Alec má tesne pred zasnúbením s vychýrenou a dokonalou kráskou Juliet, keď tá zásnuby odvolá pretože si nevie predstaviť život bez lásky.

Alec sa vo svojej ranenej pýche uchýli k radikálnemu rozhodnutiu a vezme si Joy ženu ktorá mú náhodou pred niekoľkými hodinami spadla doslova z neba.

Joy sa do Aleca zamilovala doslova na prvý pohľad a jej zmätené kúzla ich dostávajú do situácií, ktoré ich stále viac zbližujú.

Okrem toho sú tieto jej kúzla a ich následky niekedy až neskutočne smiešne. Takže som sa často z ničoho nič začala smiať (všetci okolo sa na mňa čudne pozerali) a niekedy mi i slzičky vyhŕkli.

Ozaj skvelý príbeh pri ktorom sa zaručene nebudete nudiť ani chvíľočku.

Spracovala LENKA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Veľmi pekné

(Kitty, 24. 11. 2010 10:53)

Krásna knižka, Joy ako čarodejnicu som si hneď zamilovala bola milá, dobrá a láskavá aj keď jej to pri tom čarovaní nie vždy vyšlo ako si naplánovala ale vždy to myslela dobre aj s Alecom. Tomu to naozaj trvalo dlho kým pochopil,že ju miluje, ale na konci mi ho bolo tak ľúto,že mi aj slzička vypadla keď ju hľadal. Na konci mi zostal po prečítaní krásny pocit. Odporúčam prečítať ak ju objavíte.