Choď na obsah Choď na menu
 


 

Lauren Kate

Obrázok Padlí anjeli

 
Na knižné pulty prichádza nebezpečne vzrušujúci a tajomne romantický thriller Pád. Začítajte sa do pútavej knihy s nadprirodzenými prvkami. Ponorte sa do nádherného príbehu lásky, ktorému sily dobra a zla neustále bránia v naplnení... Vedeli ste, že osudom niektorých anjelov je naozaj pád?
 Luce Priceová nie je príliš poslušné dievča. Ako mladú delikventku ju pošlú do internátnej školy Meč a kríž pri meste Savannah, kde by sa páčilo iba málokomu. Jediným svetlým bodom na mieste, kde nie sú dovolené mobilné telefóny, ostatní študenti sú vyšinutí a bezpečnostné kamery ich sledujú na každom kroku, je tajomný a uzavretý mladík Daniel Grigor. Luce sa zamiluje do tohto úžasného chalana, no on sa jej vyhýba a dáva jej najavo, že s ňou nechce mať nič spoločné.
 Tým, že sa jej vyhýba, sa jej však snaží pomôcť. Snaží sa ju ochraňovať. Luce je vytrvalá a Daniel ju priťahuje ako svetlo nočného motýľa. Nechápe, prečo ju Daniel tak odmieta a rozhodne sa to zistiť...aj keby ju to malo stáť život. Postupne zisťuje, že Daniel skrýva veľké tajomstvo. Je to padlý anjel a už celé veky sa ju snaží získať. No sily dobra a zla im v tom bránia...
Prečítajte si úryvok z knihy „Pád“.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ma to celkom slusne ohlasy

(sisa, 15. 1. 2011 14:26)

toto čítanie si určite vyskúšam. vidím len malý nedostatok v týchto temných fantasy a to je fakt, že takmer všetky autorky naťahujú svoje príbehy do trilógií, tetralógií, pentalógií... a tak vytvárajú seriálové nekonečné pokračovania, ktoré majú sklon zoslabovať svoju kvalitu na úkor kvantity. nepriamo vás nútia čítať mnoho a mnoho kníh, kým sa dopracujete k pointe a občas sa vyznenie príbehu kdesi v tom množstve deja stratí. dúfam, že toto nebude ten prípad a knihy o padlých anjeloch nebudú len do počtu.

hm...

(saša, 13. 1. 2011 22:49)

tak na toto som skutočne zvedavá