Choď na obsah Choď na menu
 


Srdce lovce

Tina St. John

Srdce lovce

Obrázok

V origináli: Heart of the Hunter

Vydal: Levné knihy KMa 2008

Obrázok Anotácia:

Ariana z Clairmontu by obětovala cokoli, aby zachránila svého uneseného bratra. Proto se vydává na výpravu plnou nebezpečí. Jejím jediným spojencem je Braedon le Chasseur, hrůzu nahánějící rytíř se záhadnou minulostí, jehož zjizvená tvář a hloubavá povaha maskují duši naplněnou bolestí. Ariana se obává tohoto nebezpečného muže i tajemství, které se snaží zatajit - ale Bradonův dotek je čirým pokušením a jeho polibek mocným kouzlem svádějícím k vášni, které není schopna vzdorovat.

Kdysi zvaný Lovec, nyní pronásledovaný zlověstným dědictvím, které se s námahou snaží popřít, Braedon žije ve světě stínů a osamocení - dokud nenarazí na nevinnou krásku potřebující jeho ochranu. Vydává se na cestu k legendárnímu pokladu, na níž je nucen buď čelit svým dávným protivníkům a ohromujícímu tajemství, nebo ztratit Arianu a jediné štěstí, které kdy v životě poznal…

 

Práve som dočítala úvodnú časť tejto skvelej série. Kniha mi mnohé objasnila ohľadom tej tretej časti, ktorú som nedávno čítala. A už sa neviem dočkať druhého dielu ktorý je práve na ceste ku mne.

Ariana prichádza do Londýna, aby sa čo najskôr dostala do Francúzka, kde neznámi únosca drží jej brata. Avšak všetko sa náhle skomplikuje, ked jej ochráncu zabbijú a ona je unášaná nevedno kam, zhoda náhod však k nej privedie Braedona, ktorý ju zachráni a vydáva sa s ňou do Francúzka, záhadný prenasledovatelia sú im však v pätách. A nejde im o nič iné ako o výkupné ktoré mladá žena nesie. Únosca totiž nepožadoval za jej brata peniaze, ale jeho denníky, ktoré obsahujú jeho dlhoročný výskum ohľadom Dračieho kalicha.

Ariana vôbec netuší čo vlastne nesie, Braedon sa však už s legendov stretol a nedopadlo to najšťastnejšie, preto sa snaží Arianu od cesty všemožne odhovoriť....

Pravdaže i tu sa stretávame s veľkou dávkou mágie a nadpozemských síl. Jediný mínus v tejto knihe vidím v preklade dosť mi vadilo použitie niektorých slov, napr. počas ľúbostnej scény ho ona chytila za lebku, po milovaní zvyčajne obaja funeli atď..... Viem sú to maličkosti ale vedia pekne pokaziť príjemné čítanie .

 

Obrázok

 

Spracovala Lenka

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Tina St. John

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

RE: Kitty

(knihovnica, 10. 1. 2010 8:10)

ďakujeme, Kitty, sme radi, že sa Ti u nás páči a môžeme poradiť :-)

Pekné

(Kitty, 9. 1. 2010 22:29)

Vždy keď si chcem kúpiť nejakú knihu, tak si pozriem na romantike na ňu recenziu, ak je, a na Srdce lovce bola a dobre, že som si dala poradiť. Je krásna aj keď mi chvíľu trvalo kým som si zvykla na jazyk, akým je písaná.Práve ten jazyk sa mi veľmi zapáčil, je to iné, také vznešené a dobové. A neľutujem, páčil sa mi aj druhý diel a teším sa na tretí. Takže ďakujem za Romantiku.