Choď na obsah Choď na menu
 


Strom života

Chapman Janet

 

 Strom života

 

Obrázok

Levné knihy 2010

 

Only with a Highlander (2005)

 

Obrázok Musí volit mezi svým osudem a vášní... V okamžiku, kdy do galerie Winter MacKeagové v Zátoce borovic vkročí neznámý a záhadný muž, upoutá její pozornost. Tento přitažlivý cizinec, Matt Gregor, si přeje, aby namalovala obrazy do domu, který teprve zamýšlí postavit na Medvědí hoře. Jeho zlatavým tygřím očím a mužnému šarmu nelze odolat. Ale Winter se jentak nemůže vzdát svého skotského dědictví. Jako nejmladší ze sedmi sester tak stojí před těžkou volbou.

Obrázok

Ďalšia skvelá kniha, ktorá vyšla v sérii o škótskych horaloch zo stredoveku, ktorí sa omylom dostali o osemsto rokov vopred do našej doby, celkom dobre sa tu už zabývali a vlastne tentokrát prichádza na naplnenie toho, prečo vlastne, i keď nedobrovoľne, podnikli cestu do budúcnosti. Ako už vieme z predchádzajúcich dielov, tak druidovi išlo hlavne o to, aby sa narodila jeho dedička Winter, ale všetko to poriadne pokašľal. Winter je siedmou dcérou siedmej dcéry a teda predurčenou prevziať na seba úlohu druida so všetkým, čo k tomu patrí. Winter má však o svojom živote celkom iné predstavy a s tým, že by mala celý život ako osamelá čudáčka bez lásky a rodiny, si nevie predstaviť, hlavne keď sa v Pine Creek objavuje muž, ktorého by mohla milovať. Matt však má s Winter úplne iné plány, do ktorých láska ani zďaleka nepatrí. No a ešte tu máme i hrozbu konca sveta a samozrejme cestovanie v čase, i keď tentokrát troška opačným smerom. No a hlavne veľa kúziel, mágie a lásky :)
Musím povedať, že mne sa rozhodne každý z dielov tejto série páčil, a len dúfam, že dôjde v LK i k vydaniu ďalšej knihy z tejto série A Highlander Christmas (2009) o Camry MacKeage a tiež kniha o
Kenzie Gregorovi  Moonlight Warrior (2009)- to by ma fakt potešili :).

Séria Pine Creek Highlander

1. Charming the Highlander (2003) - Muž ze středověku (Levné knihy 2009)
2. Loving the Highlander (2003) - Muž s mečem ( Levné knihy 2009)
3. Wedding the Highlander (2003) - Válečníkova svatba ( Levné knihy 2009)
4. Tempting the Highlander (2004) -Pokušení (Levné knihy 2009)
5. Only with a Highlander (2005) - Strom života (Levné knihy 2010)
6. Secrets of the Highlander (2008)- Dvojí život (Levné knihy 2010)

A Highlander Christmas (2009)
Obrázok ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

 

 

 

 

Spracovala LENKA

 

Náhľad fotografií zo zložky Janet Chapman

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.