Choď na obsah Choď na menu
 


Válečníková svadba

Janet Chapman

Obrázok

Válečníkova svadba

Obrázok

Levné knihy 2009

V originále: Wedding the Highlander (2003)

Obrázok anotácia:

Libby Hartová je uznávaná lékařka. Jednoho dne v sobě objeví zvláštní léčitelské schopnosti, které vůbec nezapadají do jejího vědeckého pojetí medicíny. Je rozhodnuta najít zpět svou rovnováhu a přestěhuje se do Pine Creek v Maine. Její auto cestou dostane smyk a sjede do jezera. Zachrání ji Michael McBain, vdovec, který vychovává svého osmiletého syna. Ač působí zcela současným dojmem, je to ve skutečnosti bojovník ze středověkého Skotska, který se v současnosti ocitl díky magii starého druida.

Obrázok

Z tejto knihy dýcha vianočná atmosféra

Ale pekne po poriadku kým sa dostaneme k pohode pod vianočným stromčekom udeje sa toho ešte neúrekom.

Robbie osemročný syn Michaela McBaina – s ktorými sme sa zoznámili už v prvej časti série(Muž ze stredověku) sa rozhodol že nájde svojmu otcovi novú manželku a sebe matku a to veľmi kurióznym spôsobom podá na internete inzerát a ponúkne do prenájmu dom, ktorý patril jeho matke Mary – pravdaže bez Michaelovho vedomia. Ako už z predchádzajúcich dielov vieme Michael už stratil dve milované ženy. Preto ho synova aktivita nijako nenadchne. Michael už rozhodne nechce dať v stávku svoje srdce alebo lepšie povedané to čo z neho ostalo.

Elizabeth – Libby Hartová je uznávaná chirurgička. Ale len dovtedy kým sa neprejaví jej zvláštne nadanie uzdravovať ľudí dotykom. Nevie čo si má s týmto darom počať, rozhodne sa od všetkého ujsť, aby mohla v pokoji popremýšľať čo urobí zo svojím životom.

Prenajme si dom v horách a rozhodne sa venovať svojmu koníčku – výrobe šperkov.

Plán je to skvelý ale rozhodne neráta s prítomnosťou úžasne pohľadného horala a jeho roztomilého syna, snežnej sovy, kúzelníka, niekoľkými sliepkami a troma mačiatkami. A už vôbec nie s príťažlivosťou ktorú voči Michaelovi pocíti.

Môžem len povedať, že i tento príbeh som rovnako ako predchádzajúce dva prečítala na jeden dúšok. Ani tá troška mágie či fantastična mi vôbec neprekážala.

Rozhodne sa teším na posledné dva príbehy série – Pokušení je to príbeh Robieho a veľké finále nás čaká v príbehu o siedmej dcérke Grace a Greya Winter.


 

Pine Creek Highlander
1. Charming the Highlander (2003) - Muž ze středověku (Levné knihy 2009)
2. Loving the Highlander (2003) - Muž s mečem ( Levné knihy 2009)
3. Wedding the Highlander (2003) - Válečníkova svatba ( Levné knihy 2009)
4. Tempting the Highlander (2004) -Pokušení (Levné knihy 2009)
5. Only with a Highlander (2005) - Strom života (Levné knihy 2010)
6. Secrets of the Highlander (2008)- Dvojí život (Levné knihy 2010)

Obrázok ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

 

 

 

 

 

 

Spracovala LENKA

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Janet Chapman

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.