Choď na obsah Choď na menu
 


Vrchol

Kat Martin

Vrchol

Obrázok

 Ikar 2010

 

Obrázok Autumn Sommersovej sa ustavične opakuje sen – malé dievčatko unesú spred vlastného domu... Autumn vie, aké je nebezpečné ignorovať také silné znamenia. Keby bola brala svoje sny vážne, pred dvanástimi rokmi mohla zabrániť tragickej nehode. Tentoraz vie, čo treba urobiť. Po preštudovaní zoznamu nezvestných osôb zistí, že dievča v jej snoch by mohla byť Molly, dcéra bohatého obchodníka Bena McKenzieho. Keď si vypočuje jej teóriu, že Molly ešte žije, neuľaví sa mu, skôr sa naštve. Autumn je však presvedčená, že je jedinou nádejou uneseného dievčaťa, preto vytrvalo presviedča Bena dovtedy, kým nesúhlasí s nápadom začať hľadať dcéru. Jej sny sú čoraz živšie a spolu s Benom nachádzajú nové stopy... stopy, ktoré poukazujú na viacero vrážd a na jedinú osobu, ktorá rozhoduje o živote a smrti unesených dievčat.

Paperback

 

Náhľad fotografií zo zložky Kat Martin

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

uspokojujúce

(Lussiii, 17. 5. 2010 15:18)

Musím podať, že žačiatok nebol ktovieaky, ale rozbehlo sa to skvelo, pred koncom to bol už poriadny napínak, čo sa týka detektívky.Rmantická časť ma až tak nezaujala,lebo hlavna hrdinka bola zakompexovaná a aj napriek tomu, že hlavneho hrdinu "v duchu" odmietala, ked trebalo isť do postele,veľmi sa nevzpierala. On sa na moj vkus dosť rýchlo zamiloval. Koniec bol veľmi narýchlo napchatý do niekoľkých odsekov, čo ma teda vobec nepotešilo. Každopádne detektívka to bola napínavá...

teším sa...

(Barca, 8. 5. 2010 13:49)

konečne pokračovanie Vône ruží! ale si dali načas naozaj, prvá bola super, dúfam, že aj táto nesklame. Nezaškodí troška zmeny po historických románoch od Kat, nie? Len dúfam, že s tým paperbackom vedia, čo robia a že nesklame... radšej mám knihy v pevnej väzbe, sú hodnotnešie pre mňa :)

načase

(Marek Z., 5. 5. 2010 14:55)

Ale si dali načas s tým druhým dielom... Paperback? to ma prekvapilo :o)

The Summit

(Lenka, 5. 5. 2010 11:48)

Takže to je tá ohlasovaná The Summit druhý diel z Paranormal Series II z ktorej už na slovensku vyšla kniha Vôňa ruží - z tej ma teda pekne mrazilo.