Choď na obsah Choď na menu
 


Záblesk

Alexandra AdornettObrázok 

Záblesk

 
Malé ospalé mestečko Venus Cove. Žije si vlastným životom, nič poriadne sa tam nedeje. No práve tam sú vyslaní traja anjeli, aby splnili svoje poslanie na Zemi. Aby sa postavili silnejúcim temným silám. Zlo je však prefíkané, trpezlivé a vytrvalé. Dokážu ho anjeli poraziť? Novinka Záblesk od Alexandry Adornettovej vzbudila vo svete rozruch a teraz prichádza aj v slovenskom preklade.
 
Traja anjeli. Bojovník Gabriel, liečiteľka Ivy a neskúsená Bethany. Práve ona je z trojice anjelov najmladšia a viac než silám Zla musí čeliť volaniu vlastného srdca, ktoré ju priťahuje k mladíkovi Xavierovi. Láska anjela k pozemskému chlapcovi však porušuje všetky zákony neba a ani nebesá nie sú nekonečne trpezlivé.
 
Navyše sa v mestečku nečakane zjavuje tajomný študent a každému pripomenie, že nadprirodzené sily nebývajú len láskavé a dobrotivé. A čo je najhoršie, zálusk si robí aj na Bethany, ktorá sa tak ocitá v smrteľnom nebezpečenstve. Vzoprie sa zákonom neba tým, že bude Xaviera milovať? Ako sa vysporiada so záujmom tajomného mladíka? „Záblesk sa začína pozvoľna, ale po pár stranách vás chytí, že začnete byť na príbehu závislí,“ popisujú čitatelia.
Prečítajte si úryvok z knihy Záblesk.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kRáSNa

(Jožka, 28. 6. 2011 13:42)

Ja som to už čítala a určite sa táto kniha nachádza v mojej oblubenej desiatke:)...........kniha je super spracovaná a ma to aj hlavu a pätu:), velmi sa mi páčila:D

trilógia

(plosky, 27. 6. 2011 22:36)

Zatiaľ vyšli dve knihy z troch. Má to byť iba trilógia.

???

(Michellinka, 27. 6. 2011 18:55)

to bude zase nejaka nekonecna seria? neviete nahodou? :o)))