Choď na obsah Choď na menu
 


Bohyňa lovu

Tessa Dare

Bohyňa lovu

GODDESS OF THE HUNT 2009

Ikar 2010

Obrázok Odvážna a nespútaná Lucy Walthamová sa rozhodla, že si uloví manžela. Najskôr si však musí osvojiť umenie zvádzať. Preto sa najprv obráti na bratovho najlepšieho priateľa Jeremyho Trescotta, vojvodu z Kendallu, aby si na ňom vyskúšala zvádzanie a overila triky, ktoré si predtým naštudovala z lacného románu. Jej nácvik bozkávania však zapáli tlejúcu vášeň a všetky jej plány môžu vyjsť navnivoč.Jeremy je vplyvný muž, má obrovský majetok a bolestnú minulosť plnú tajomstiev. Dlho si drží odstup od vlastných citov, aby však odviedol Lucinu pozornosť od nezodpovedného intrigánstva, musí uvoľniť uzdu svojim vášňam. Zápas zmyslov a vôle ho doháňa do šialenstva, no súčasne mu lahodí. Čím dlhšie sa Jeremy pokúša zvládať pokušiteľku, tým väčšmi stráca kontrolu nad sebou. Všetko však vyjde najavo a prepukne škandál. Bude si Jeremy robiť nároky na Lucy, alebo dovolí, aby sa pošpinila jej povesť?

Obrázok

 Nuž, tak veru, dala som na dobrú radu a popoludní vzala do rúk knihu. V noci som ju spokojná ako mača nad smotanou odložila na stolík a už aj idem sondovať, kedyže nám to Ikar vydá ďalšie dve pripravované jednohubky avizované na obale knižky. 

Anotácia knihy je výstižná, Lucy je naozaj šidlo vo vreci a konečne tu máme aj hrdinku, ktorá je tak dokonale prepracovaná, že si ju jednoducho nemôžete neobľúbiť. Jazdí na koni, strieľa, chytá ryby - no zas to nie je žiadna neohrozená, nereálna amazonka. Prosto skvele vykreslená žena!

Jeremy je jej pravý opak, zádumčivý, nebezpečný, "zodpovedný až na půdu" chladný, nechutne bohatý - no ideálny protipól.

Príbeh je vtipný, originálny ... veď uznajte, kde ste čítali ako zúfalá, úplne neskúsená mladá žena vpadne do izby a vrhne sa na priateľa svojho brata, ktorého už pozná veky - Jeremyho, len aby si na ňom vyskúšala zvádzanie . Objekt jej záujmu však vôbec nie je Jeremy, ale iný muž, do ktorého bola roky pobláznená. 

Jeden bozk... vlastne nie, až tretí bozk všetko zmení! 

U mňa táto kniha bodovala na celej čiare! Jednoducho skvelá!  a ešte kúščok   

Voľné pokračovanie: Kapitulácia Sirény

                                    Vplyvná dáma

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

sklamanie

(Silvia, 17. 1. 2011 8:23)

Dala som na recenzie.... no ale mňa teda tiež akosi nenadchla... čakala som "kedy" to príde a ono to neprišlo do konca knihy...Dala som si po nej Lindseyovku (Tajomný oheň) a "pomastila" bruško (SKVELÁÁ !!!!)

...jednoducho super

(janulka, 19. 11. 2010 20:35)

...pekná obálka, veľmi dobrý príbeh....za pár hodín som ju prečítala....už sa tešííín na pokračovanie :D

...

(Michellinka, 10. 11. 2010 10:05)

Kupila som si ju, ale akosi ma neoslovila, takze kto by mal zaujem za 6,50 uz aj s postovnym ju predam, napiste mi ked tak na michelle@inmail.sk

bohyňa lovu

(jaja, 28. 10. 2010 17:56)

ja osobne milujem historické romance, takže som bola v očakávaní, či táto nová autorka na slovenskom trhu splní moje očakávania. A musím povedať, že sa jej to podarilo. Dej bol pútavý, hlavné postavy takisto. Zaujal ma osud obidvoch hrdinov.
A už sa neviem dočkať ďalšieho pokračovania - príbeh Sophie a samostatný príbeh Tobyho.
Len dúfam, že to bude v krátkom časovom intervale.

páčilo

(Lenka, 27. 10. 2010 11:38)

Musím povedať, že ma kniha milo prekvapila sympatický hrdinovia dobrá zápletka, ozaj pútavé čítanie proste romantika ako má byť!

super

(Jožka, 26. 10. 2010 17:00)

Už som ju videla min. v troch kníhkupectvách na hlavnom pulte:))).......takže dufam , že bude dobra a , že si ju v najbližšej budúcnosti aj prečítam:D

paráda

(adah, 25. 10. 2010 19:03)

...po dlllhom čase u mňa plných 5 srdiečok, už aby bola ďalšia :-)