Choď na obsah Choď na menu
 


Bozk neznámych

Margaret EVANS PORTERová

BOZK NEZNÁMYCH

KISSING A STRANGER

Vydavateľstvo: Ikar 2005

Obrázok ANOTÁCIA:

Lady Lavinia Cashinová prichádza do Londýna s jediným cieľom - nájsť zámožného manžela. Vždy si predstavovala, že sa vydá z lásky, ale zúfalá situácia jej rodiny ju prinúti hľadať majetok. Prvý muž, ktorého spoznáva, je však úplne nevhodný - hoci v nej prebúdza vášeň, o akej ani nesnívala...

Lord Garrick Armitage je hazardný hráč s pochybnou minulosťou. Príťažlivý záletník využíva čaro svojej osobnosti, aby prežil v spoločnosti, ktorá sa mu vyhýba. V živote chce len dve veci, ktoré nemôže mať... a jednou z nich je Lavinia. Keďže napriek jej plánom v nej spoznáva vzácne úprimnú a zmyselnú ženu, s ktorou chce stráviť život. Je rozhodnutý zabrániť jej v manželstve pre peniaze, pretože by v ňom prišla o rozkoš, ktorú so sebou prináša láska. Garrick má plán z nej urobiť svoju nevestu.

Image and video hosting by TinyPic

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Margaret Evansová Porterová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nuž,

(Marek, 3. 6. 2010 12:43)

príbeh celkom dobrý, aj zápletka, ale čosi mi pri čítaní chýbalo. Nebyť toho, že som chcel vedieť, ako sa všetky línie ukončia (a bolo ich tam požehnane), nedočítal by som to. Pre mňa to bolo napísané málo pútavo. Keď to porovnám napr. s Kleypasovou... v jej knihách sa toho až tak veľa neudeje, ide o romantiku ako takú, ale je to tak pútavo napísané, že to vôbec nevadí. Tu to bolo práve naopak. A navyše mi vadilo, že veľa viet bolo v rodnej reči hrdinky (z ostrova Man kdesi v Írskom mori), ale ostali nepreložené... čiže zmysel si bolo treba domyslieť, vrrr....

veľmi, veľmi, veľmi sa mi páčila

(Ruži, 21. 7. 2009 20:47)

Musím sa priznať, že som od tejto spisovateľky čítala iba Bozk neznámych a tak nemôžem zhodnotiť, či sú jej knihy vždy také skvelé, ale táto rozhodne bola:-))
Zo začiatku som aj čakala, že ma kniha sklame, no nesklamala a stala sa pre mňa skutočne knižným klenotom. Určite ju odporúčam:-)))