Choď na obsah Choď na menu
 


Bývalá milenka

Rebecca HAGAN LEE

Bývalá milenka

Obrázok

Once a Mistress (2001) Levné knihy 2001

 

ObrázokAnotácia:

„Já, George Ramsey, patnáctý markýz z Templestonu, ukládám na svého legitimního syna a dědíce, Andrewa Ramseye, povinnost podporovat mé drahé mílenky i každé žijící dítě jím narozené v následujících devíti měsících po mé smrti. Každý potomek bude nahlížen jako odkaz jeho matky, bude uznán jako dítě patnáctého markýze z Templestonu a bude mu poskytnuto věčné právo volně disponovat podílem jeho matky z mého majetku pro sebe i pro své legitimní dědice v souladu s mým přáním, jak je stanoveno v mé poslední vůli a závěti."
První část trojdílné strhující rodinné ságy Rebeccy Hagan Leeové o lásce a nenávisti, zradě a pomstě, paměti a zapomnění, pošetilosti rozumu a věčnosti citu, lidské pomíjivosti a nezvratnosti osudu.

Obrázok

Z anotácie sa toho veľa o obsahu nedozvieme.

Andrewa zaskočí nečakaná smrť otca a jeho súčasnej priateľky na mori, Andrew sa stáva markýz a jeho prvou úlohou je vysporiadať sa s otcovými milenkami, ktorých mal po smrti manželky zdá sa dosť. Hlavne jedna z nich mu obzvlášť leží v žalúdku, obýva totiž dom jeho drahej matky a to sa musí jednoznačne zmeniť. Anderew však ostáva zaskočený i prekvapený, keď zisťuje, že bývalou milenkou jeho otca nie je nikto iný ako Wren, žena ktorá ho nechala v deň svadby bez vysvetlenia stáť pred oltárom a tak ho ponížila pred celou Londýnskou smotánkou. A ešte viac je prekvapený zistením, že Wren má syna, ktorého otcom je predchádzajúci markýz. A okrem toho tiež zisťuje, že veľa citov, o ktorých si myslel že sú dávno mŕtve znova vyplávali na povrch.

Napínavý príbeh plný neočakávaných zvratov so zaujímavým rozuzlením.

Mne sa páčil, čítalo sa to strašne dobre.

Marquess of Templeton's Heirs
1. Once a Mistress (2001) 
- Bývalá milenka (Levné knihy 2001)
2. Ever a Princess (2002) - Navždy princeznou (Levné knihy 2002)
3. Always a Lady (2002) - Vždycky dámou (Levné knihy 2002)
aka Almost A Gentleman

Obrázok Obrázok Obrázok

 

 

 

 

Spracovala LENKA

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Rebecca Hagan LEE

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

erfuwhgergq gr qruqigr

(lijufhufbakýzww, 21. 8. 2010 17:51)

drgwtzqtgrqbjrtqa gifqtrbqtgšrwhqrztižýetrgqiewtrbrgitegdewturikšľz