Choď na obsah Choď na menu
 


Láska v nebezpečí

Quinn Júlia

LÁSKA V NEBEZPEČÍ 

What Happens in London (2009)

IKAR CZ 2011

1093-1170-thickbox.jpgKdyž se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká... a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který má určitě něco za lubem. Sir Harry Valentine pracuje pro ministerstvo války a krásné blondýnky, která ho špehuje, si ihned všimne. Jeho zájem o ni brzy přestane být jen diplomatický

 Ak by som doposiaľ nemala Juliu Quinn zaradenú ako svoju obľúbenú autorku po tejto knihe by sa ňou určite stala. Presne takto si totiž predstavujem skvelú historickú romancu. Vtipná originálna, napínavá a romantická zároveň. Áno, po zatvorení tejto knihy ostáva ešte dlho úsmev na tvári, ale hlavne taký ten dobrý pocit zo skvelej knihy a krásne stráveného času.
Olíviu i jej rodinu už pravdaže poznáme z predchádzajúceho dielu série. Takže sa na začiatku bližšie zoznámime s Harrym...
Olívia Harryho ozaj dosť intenzívne sleduje a je presvedčená že je neskutočne nenápadná. Harry takmer od prvej chvíle vie že ho blondínka od vedľa pozoruje no a samozrejme ho to neskutočne vyrušuje pri práci. Ale je i zvedavý prečo ho dievčina tak intenzívne pozoruje, žeby vedela čo robí? Je špehom? Proste konšpiračné teórie na seba na jednej i druhej strane nenechajú dlho čakať.
Olíviina zvedavosť je čoraz väčšia, avšak osobné stretnutie im obom prináša značné sklamanie. Obaja sú si vyslovene nesympatickí.  Avšak vtedy sa nám do deja pripletie ministerstvo a záhadný ruský princ. Kolotoč náhod zábavných situácii a náhodných stretnutí naberá na obrátkach. Nuž a Harry i Olívia si budú musieť poopraviť svoj prvý dojem o sebe.
Ešte podotknem, že významnú úlohu zohrá jeden gotický román...
Nuž ak sa chcete príjemne pobaviť knihu určite odporúčam (ja som sa miestami zachádzala od smiechu, všetci naokolo na mňa dosť čudne pozerali :))).

LENKA

The Secret Diaries of Miss Miranda Cheever (2007) - TAJNÉ DENNÍKY SLEČNY MIRANDY CHEEVEROVEJ (Ikar 2008)
What Happens in London (2009) Láska v nebezpečí (IKAR 2011)

 

Náhľad fotografií zo zložky Julia Quinn

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

WOW :)

(Off, 8. 6. 2012 19:08)

Moja najobľúbenejšia spisovateľka :)))) A táto kniha....je neuveriteľná..konečne niečo, kde všetko ide presne ako má.....niekedy sa pozastavujem nad hlúposťou hlavných postáv (čo sa týka iných kníh), ale v tejto knihe to ide prirodzene a ľahko....s vtipnými dialógmi....hrdinovia nečakajú, kým sa niečo pokazí, aby si zrazu uvedomili, že sa skutočne milujú.....fakt super niečo :)))))))

pacila

(katka, 16. 1. 2012 19:50)

mne sa tato kniha tiez pacila, bola taka...mila a Harry bol taky ... normalny chlap. :) Seria Bridgerton bola ovela lepsia, ale ani toto nebolo na zahodenie, urcite sa oplati precitat....za mna poctive 4 hviezdicky ;)

????

(Freya, 16. 1. 2012 17:21)

Práve som si knihu Láska v nebezpečí pozrela na gorila.sk, a má úplne iný obsah....

Re: ????

(Lenka, 16. 1. 2012 18:53)

Ano gorila tam má nesprávnu anotáciu, tá ktorú uvádzam v príspevku je správna, kniha je ozaj o Olívii, ktorú poznáme z knihy Tajné deníky....

láska v nebezpečí

(knihovnica, 16. 1. 2012 17:39)

anotácia je dopolovicepresnápodľa knihy, od polovice mierne upravená, než je naprebale, ale to je už väčšinou podľa zdroja,ktorého sa to sťahuje, ale v podstate obsahuje presne to, čo v knihe je. Gorila má však občas tendencie niektoré anotácie premiešať, treba si overovať u iných...

???

(knihovnica, 16. 1. 2012 12:46)

fíjha, a ja ju už nejaký ten čas obchádzam... Žeby konečne niečo... :))