Choď na obsah Choď na menu
 


Lekcie vášne

Amanda QUICK:

 LEKCIE VÁŠNE

(DECEPTION)

v ČR: KLAM LÁSKY

Vydavateľstvo: SR: Ikar, 2004

                        ČR: Baronet

Obrázok ANOTÁCIA:

Olympia Wingfieldová žije v dome na vidieku, sama vychováva troch nezbedných synovcov, a preto jej ostáva veľmi málo času na jej vášeň študovanie starých legiend a pátranie po stratených pokladoch. Do rúk sa jej dostane starý denník, v ktorom je tajným kódom zapísaná cesta k zakopanému pokladu. Ide o rodinný poklad Flamecrestovcov, a tak po denníku pátra aj Jared Chillhurst, gróf z Flamecrestu. Votrie sa do domu Olympie a vydáva sa za učiteľa. Tmavovlasý muž s tvárou piráta je stelesnením Olympiiných snov, ktorého vášnivé bozky a dobrodružné príbehy rýchlo dobyjú jej srdce. Nevinná dievčina však čoskoro odhalí, že za maskou záhadného chudobného učiteľa sa schováva budúci gróf s mnohými tajomstvami.

 

Obrázok

Je zábavné sledovať ako sa hlavná hrdinka Olympia nazýva svetaznalou ženou, pričom v živote nevycestovala do zahraničia... Možno preto je tak očarená

Jaredom - svetaskúseným mužom,ako ho sama označila, ktorý je vlastníkom celej flotily Flamecrestovcov a ktorý sám o sebe tvrdí, že niečo pochytil (ohľadne skúseností z ciest).
Je zauj
ímavé začítať sa do príbehu tohto "svetaskúseného" páru...

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.