Choď na obsah Choď na menu
 


Nádherný anjel

Johanna LINDSEY

 

NÁDHERNÝ ANJEL

 

Obrázok

V originále: GLORIOUS ANGEL

 

Vydavateľstvo: Ikar, 2004

 

Obrázok ANOTÁCIA:

 

Angela Sherringtonová, krásna dcéra chudobného farmára z Alabamy, sníva o nemožnom – o láske temperamentného dediča rodinného sídla Zlaté duby Bradforda Maitlanda. V spálni istého luxusného verejného domu sa jej želanie stáva skutočnosťou. V náručí pyšného, mocného muža, po ktorom vždy túžila, konečne spoznáva, čo znamená vzrušenie a extáza. No škandál a šokujúce rodinné tajomstvo ohrozuje zakázanú lásku. Zachrániť ju môžu len vtedy, ak v srdciach ostanú verní vášni, akú zažijú len raz za život, a ktorej sa nedokážu zriecť.Obrázok

 
 

  Angela sa vie o seba postarať, napokon od toho závisí jej pežitie - jej otec William Sherrington je totiž nenapraviteľný ožran. Jej jedinou priateľkou je postaršia žena Hannah.

 
 

Angelu neustále obťažujú chlapci, pred ktorými sa bráni tým, že ich mláti. Lenže chlapci dospievajú a brániť sa pred nimi je čoraz ťažšie. Keď ju raz chcú znásilniť dvaja darebáci, podarí sa Angele odbehnúť z úzkej uličky a vletí do naručia Bradforda Maitlanda...

 

 

 

Spracovala Elen

Post Civil War Series or Sothrern Series
1. Glorious Angel (1982) - Angela a BradfordNádherný anjel
(Ikar 2004)
2. Heart of Thunder (1983) - Samantha a HankBúrlivé srdce
(Ikar 2005)
Obrázok Obrázok

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Johanna Lindsey

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super na citanie

(alexandra, 14. 8. 2009 18:01)

taktiez dobra kniha. ona a super pisanie uz som citala tuto knihu, piratska laska a roztuzene srdce a vsetky velmi perfektne.

veľmi pekné:-)))

(Ruži, 21. 7. 2009 20:58)

Lindseyovej staršie knihy sa čítajú na jeden dych a tak aj Nadherný anjel s Angelou a Bradfordom ma úplne dostal:-))) Veľmi sa mi páčil nápad Lindseyovej, že pre Angelu bol Bradford prvou a jedinou láskou v živote. A to, ako nosila na retiazke ten peniažtek od neho. Málokedy sa stáva, že dievčenská láska, taká naivná je aj opätovaná a prináša aj taký pekný záver:-)))