Choď na obsah Choď na menu
 


Nahý hrabě

Sally MacKenzie

Nahý hrabě

Obrázok The Naked Earl (2007)

IKAR CZ 2010

Když oknem vstoupí do její ložnice nahý hrabě, lady Elizabeth Runyonová udělá jedinou správnou věc: Zaječí. A nahlas. Zanedlouho se pak začne zcela nově vyvíjet vztah mezi Lizzií a Robertem Hamiltonem, mladým a krásným hrabětem z Westbrooke, který se jí vlastně líbil odjakživa... Nahý hrabě je nový příběh z pera americké autorky Sally MacKenzie, který patří do její volné série historických romancí. Čtenáři opět ocení autorčin humor, smysl pro vystižení erotických dobrodružství i napětí při milostném dobývání.

 

 

Tretí diel série mi možno nepripadal taký zábavný a vtipný ako predchádzajúca časť. Avšak dávam veľké plus za vcelku originálnu zápletku, pretože s problémom, ktorý postretol Westbrooka som sa v románoch doteraz ozaj nestretla. Ale viete čo nebudem vlastne ešte nič prezrádzať, prečítajte si sami čo milého Westbrooka tak veľmi trápi.

Nuž Lizzie miluje Roberta a Robert miluje Lizzie avšak tento jeho ošemetný problém mu bráni aby sa o Lizzie alebo o hociktorú inú ženu uchádzal, a to i napriek tomu že ho s Llizzie pristihnú vo viac ako kompromitujúcej situácii. A ešte tu máme jednu odvážnu stíhačku Felicity, z ktorej sa teda vykľuje poriadna mrcha a tiež niekoľko prekvapení, pri jednom domácom večierku. A aby som nezabudla dosť veľkú úlohu tu zohraje i ohrdnutá snúbenka z dielu Nahý vojvoda. Jednoducho je sa na čo tešiť a čo čítať. Ja sa už teším na diel štvrtý, Nahý džentlmen.

A aby som nezabudla pán hrabě tu bol až pričasto oblečený, teda aspoň v porovnaní s predchádzajúcou časťou :)

Spracovala LENKA

Naked Nobility
1. The Naked Duke (2005) -Nahý vévoda (IKAR 2009)
2. The Naked Marquis (2006) - Nahý markýz (Ikar2010) 

3. The Naked Earl (2007) - Nahý hrabě (Ikar2010)
4. The Naked Gentleman (2008) Nahý džentlmen (Ikar2010)
5. The Naked Baron (2009)
6. The Naked Viscount (2010)

Obrázok

 Obrázok Obrázok Obrázok

 

Náhľad fotografií zo zložky Sally MacKenzie

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.