Choď na obsah Choď na menu
 


NÁMLUVY STARÉHO MLÁDENCE

Lee Rebecca Hagan

 

NÁMLUVY STARÉHO MLÁDENCE

Obrázok

V originále HARDLY A HUSBAND,

vydalo Levné knihy KMa 2007.

Obrázok Anglie, 1813.

 

Sedmého dne měsíce ledna, léta Páně 1793, jsme my, synové a dědicové nejstarších a nejváženějších šlechtických titulů z nejlepších rodin Anglie a Skotska, založili vlastní Společenství svobodných, jež prohlašuje, že synům vážených rodů a dědicům velkého bohatství, kteří jsou vázáni povinností oženit se, aby mohli zplodit další syny a dědice, by mělo být dovoleno vyhýbat se svazku se ženou co nejdéle….”Úžasně okouzlující” - Romance Reviews Today.

 

Umínění nezadaní mládenci ze Společenství svobodných mužů pomalu upadají do osidel něžného pohlaví. A stejně jako v Nevěstě na ocet a Druhé šanci se blíží pád dalšího vzdorovitého mladíka.

 

Obrázok

Po prečítaní Nevěsty na ocet som sa hneď pustila do čítania tretej časti série, Jarrod alebo Jays ako ho volá Sarah je spolu s vojvodom so Sussexu dvojicou najzaujímavejších hrdinov tejto série.

 

Sarah je neľútostne vyhodená po smrti svojho otca zo svojho doterajšieho domova. Postaral sa o to muž, ktorý je presvedčený o tom, že takto Sarah prinúti vydať sa zaňho. Sarah má však o svojej budúcnosti úplne iné predstavy a hlavnú rolu v týchto plánoch hrá hlavne Jarrod, i keď on o to ešte ani netuší. Sarah sa teda rozhodne predostrieť Jaysovi návrh, ktorý žiadny zdravý muž nemôže odmietnuť. Chce sa stať jeho milenkou, alebo aspoň dostať pár lekcií zo zvádzania, aby sa mohla stať milenkou iného muža. Jays je však tvrdší oriešok ako si ktokoľvek mohol myslieť, nebude jednoduché pretrhať jeho obranu a zlomiť odhodlanie ostať slobodným. Sarah mu bude musieť uštedriť niekoľko poriadnych kopancov, aby sa Jays pohol tým správnym smerom. A že to budú poriadne pecky.

 

Čudné mi ale prišlo, že Sarah sa dva mesiace po smrti otca veselo objavuje v spoločnosti a na večierkoch, dokonca tancuje. No a tiež mi tu chýbal Sussex, ktorý je nezvestný...

 

Ináč to bolo také priemerné pohodové  čítanie, ak nie je nič iné tak i toto poteší...

Spracovala LENKA

 

 

Free Fellows League
1. Barely a Bride (2003) -Nevěsta na ocet (Levné knihy 2003)
2. Merely the Groom (2004) - Druhá šance (Levné knihy 2004)
3. Hardly a Husband (2004) - Námluvy starého mládence (Levné knihy 2004)
4. Truly a Wife (2005) - Jeho na celý život (Levné knihy 2005)

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

 

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Rebecca Hagan LEE

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.