Choď na obsah Choď na menu
 


Navždy v tvojom objatí

Kathleen E. WOODIWISS

NAVŽDY V TVOJOM OBJATÍ

FOREVER IN YOUR EMBRACE

Vydavateľstvo: Ikar, 1999 / 2008

 Obrázok ANOTÁCIA:

Krásna a hrdá grófka Synnovea, dcéra Angličanky a ruského diplomata, odchádza po smrti svojho otca na cárovu žiadosť do Moskvy, kde sa má stať zverenicou intrigánskej princeznej Anny a jej záletného manžela princa Alexeja. Cestou z Nižného Novgorodu sa dostane do nebezpečenstva, ale plukovník Tyrone Rycroft, žoldnier v cárových službách, jej zachráni život. Synnovea jeho vášnivé dvorenie najprv odmieta a neskôr zneužije na vlastné ciele. Čo sa však stane, keď zvodkyňa zistí, že zmyselnosť tohto muža je najväčším rizikom a zároveň najvítanejšou zmenou v jej živote? Podmaní si príťažlivý plukovník so záhadnou minulosťou nedobytnú pevnosť jej srdca?

Obrázok

 

Samozrejme, že podmaní... 

Anotácia je dosť vyčerpavajúca, takže snáď len k "záhadnej minulosti" Tyrona: totiž jeho minulosť zase nie je až taká záhada - je to Angličan, ktorého v zaslepenom hneve lord Gurr donútil odísť do Ruska. Viac prezrádzať nebudem, prečítajte si to sami...

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Kathleen E.Woodiwissová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

5 srdiecok

(katka, 7. 11. 2010 15:06)

kniha sa mi pacila, velmi. Pribeh ma vobec nenudil a co sa tyka prostredia, bola to prijemna zmena. Po precitani som ju odlozila do police s prijemnym pocitom, ze si ju este viac krat precitam.

vyborne

(sajmiona, 29. 9. 2009 19:55)

Vyborna kniha..

otras

(alex , 14. 8. 2009 18:11)

otrasna kniha, nezaujimavy dej, primitivny pribeh roztahany ako guma v trenkach a sprosty hlavne fuuuuuuj

Mám ju rada

(Kristína, 4. 8. 2009 13:39)

aj keď je to jedna z tých kníh, kedy hrdinka začína byť upriamená na "mužskú výbavu", t. j. obdivuje mužské pohlavné orgány, čo mi vždy príde smiešne. Ale páčila sa mi, a to hlavne preto, že sa odohráva konečne niekde inde ako v Anglicku. Síce to Woodiwisska trochu doplietla s oslovovaním Rusov a s tým príšerným menom hlavnej hrdinky, ale ináč za štyri srdiečka. Táto kniha má dve verzie, tá druhá upravená a rozšírená samotnou autorkou u nás nevyšla. Prvá verzia sa mi zdala vtipnejšia a precítenejšia, v druhej je oveľa viac erotiky a odlišuje sa od prvej dosť podstatne zmenenou druhou polovicou. Určite stojí za viacnásobné prečítanie, podľa mňa.

komentár

(knihovnica, 8. 12. 2008 18:09)

Fantastický komentár,Janka, veľmi sa mi páčilo tvoje podanie príbehu, Čítala som to už dosť dávno, a teraz ho hádam pôjdem prečítač znova ... Prosím, pokračuj v ďalších...

4 srdiečka

(janka, 8. 12. 2008 18:00)

Mne príbeh veľmi páčil. Bol fakt super, aj napriek tomu, že sa odohrával v Rusko, čo nie je práve typická destinácia pre romantické knihy. Páčilo sa mi ako tam autorka opísala život v Rusku, zvyky, oblečenie. Aj keď trochu mi liezla na nervy Synnovea, že so sebou nechala "zametať" Annou,Alexejom a krpatým Ivanom, toho by som na jej mieste rozdrapila ako žabu. Ale na druhej strane občas nemala na výber a musela skloniť hlavu. Keďže Alexej ju stále obťažoval a bol čoraz viac dotieravý,nevidí iné východisko ako zviesť Tyrona, pretože Alexej spával iba s pannami. Bohužiaľ táto pasca nedopadne, tak ako si S predstavovala, skoro prišiel Tyrona o mužnosť a život. Takže Tyrone má dobrý dôvod byť nahnevaný na S. Lenže na kráľov príkaz sa musia zosobášiť. Tyrone súhlasí, ale odmietne ešte raz podľahnúť zvodom svojej ženy. No nie som si istá kto bude týmto rozhodnutím trpieť viac S. alebo T.
No na záver samozrejme zlých potrestali, dobrých odmenili a S.s T. bola veľká láska, aj s 2 drobcami.