Choď na obsah Choď na menu
 


Nepřístupná dáma

Rexanne BECNEL

NEPŘÍSTUPNÁ DÁMA

THE HEARTBREAKER

Vydavateľstvo: Alpress v edícii Klokan, 2006

 Obrázok ANOTÁCIA:

Jakub Lindford, vikomt Farley, se vrátil z Orientu vynášený a oslavovaný… dokud ho nedohnala jeho minulost. Vše nasvědčuje tomu, že vikomtovo poživačné chování vyústilo v nejšťavnatější skandál sezony: přivezl si domů dvě nemanželské děti. Opuštěný snoubenkou a pronásledovaný klevetami se uchýlil na venkovské panství, kde mu jeho děti působí značné potíže. A co je ještě horší, v bezprostřední blízkosti bydlí ta nejpřitažlivější žena na Zemi.
Féba Churchillová žije poklidným venkovským životem a je dostatečně moudrá, než aby se nechala svést nějakým sukničkářem. Takže klidně přistoupí na jeho návrh a začne pomáhat s vedením chaotické domácnosti…

 

 

Obrázok

Keď Fébe začnú miznúť nejaké vecí z okolia farmy, vyberie sa s dcérkou Helenou zaopatriť si šteniatko, z ktorého má byť jedného dňa strážny pes. Keď zmizne i ten, Féba sa ho rozhodne pohľadať. Zlodejom nie je nik iný, ako dcéra vikomta Linforda Klarisa - nazývaná aj Izza.

A tak sa Féba zoznámi i s vikomtom, ktorý má okrem Izzy ešte maličkú dcéru  Leju a ešte tretie dieťa, ktoré stále hľadá.

Aby som to vzala šupom: Vikomt nezvláda výchovu svojich nemanželských dcér a nemá ani šťastie pri výbere opatrovateľky. Keď spoznáva Fébu, javí sa mu ako super nápad, aby sa tej úlohy ujala ona. Veď prečo by sa nemohla postarať o jeho deti, jeho dom ... a v neposlednom rade i o neho samého...???

 

Spracovala Elen

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Rexanne Becnel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.