Choď na obsah Choď na menu
 


Nevestin náhrdelník

Kat Martin

Nevestin náhrdelník

Obrázok

V originále: The Bride's Necklace
Vydal:  Ikar 2006 v ČR Nevěstin náhrdelník

Obrázok

Prinesie starobilý rodinný šperk svojmu majiteľovi šťastie, alebo zapríčiní tragédiu Aby ochránila sestru pred barónom Harwoodom, ich smilným otčimom, Victoria Whitingová ukradne náhrdelník z rodinného dedičstva. Verí, že jej prinesie veľké šťastie, alebo naopak - vženie ju do tragédie, ktorá bude odplatou za ich útek do Londýna. V obave, že ich barón nájde, Victoria vystupuje ako Tory Templová a zamestná sa ako slúžka v domácnosti pekného Cordella Eastona, škandalózneho grófa z Brantu. Cord, túžiaci po milenke, sa zahľadí do Tory, ktorej dôvtip a intelekt ho fascinuje. Jeho city sa však zmenia, len čo sa dozvie o Torynom tajomstve - o jej urodzenom pôvode. Nahnevaný, že kompromitoval dcéru šľachtica, musí sa rozhodnúť: ožení sa s Tory a bude ju chrániť, alebo zaprie svoje srdce?
 

Obrázok

Takže konečne sa Ikar prekonal a ponúkol dokonale výstižnú anotáciu príbehu. K tomu už veľmi nie je čo dodať, snáď len toľko, že je to prvý diel trilógie, za ktorým nasledovali :

 

Vojvodkynin náhrdelník

 

Diablov náhrdelník

 

Všetky tri sú skvelé, oplatí sa ich prečítať.

 

Ostatné názory na knihu nevestin náhrdelník

 

Náhľad fotografií zo zložky Kat Martin

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pekné čítanie, odporúčam!

(Elen, 26. 11. 2008 11:17)

Výhrady som mala akurát k tomu, že Cordella najprv očarí Claire - sestra Victorie. Ale keď uvážime, že ju v knihe opisujú ako anjela, niet sa čo čudovať :-)
Veľmi skoro očarenie pominie a Cordell konečne zameria svoju pozornosť na bezočivú Tory... a začíname sa baviť...