Choď na obsah Choď na menu
 


Ostrov túžby

Amanda Quick

OSTROV TÚŽBY

(DESIRE)

v ČR: TOUHA
Vydavateľstvo: SR: WIST, 2003

                        ČR: Baronet

Obrázok ANOTÁCIA:

V zápase s plyvnými mužmi žena potrebuje nielen svoj pôvab, ale najmä múdrosť a lišiactvo...

 Lady Clare už od svojich dvanástich rokov spravuje panstvo svojho otca, učenca a cestovateľa. Po jeho smrti sa stáva paňou ostrova, ktorého bohatsvo tvoria voňaviny, vyrábané podľa jej receptúr z kvetov a bylín pestovaných na ostrove. Keďže pri prevoze na trh sa jej vzácne výrobky stávali korisťou lúpežníkov, jej poručník rozhodol, že sa musí vydať, aby mal kto chrániť bohatsvo ostrova.

Napriek túžbe po nezávislosti sa Clare podrobí jeho rozhodnutiu, ale verdikt, že sa má vydať, nemieni prijať trpne. Nielenže zostaví zoznam požiadaviek, ktoré musí jej manžel spĺňať, ale požaduje možnosť voľby aspoň spomedzi štyroch kandidátov.

Rytier Gareth z Wyckmere síce zodpovedá len jednej z jej požiadaviek, ale je odhodlaný stoj čo stoj Ostrov túžby získať...

 

Obrázok

 

Gareth je nemanželským synom Thurstona a ostrov kvetov pre neho predstavuje úrodnú zem, vlastné panstvo so ženou, s ktorou  si môže založiť

 rodinu  - jednoducho domov. A preto sa nehodlá vzdať možnosti uzavrieť manželstvo s Clare, napriek tomu, že nesĺňa všetky jej kritéria.

A tak Diabol z Wyckmere (ako Garetha prezývajú) musí Clare presvedčiť, že on je ten správny muž pre ňu...

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.