Choď na obsah Choď na menu
 


Osudový flirt

Jo Goodman

osudovy-flirt.jpgOsudový flirt

LK

Maškarný ples práve vrcholí a Cybelline Caldwellová podlieha svojmu polnočnému milencovi, neznámemu mužovi, ktorý spečatí jej osud. Lenže ihneď s príchodom rána sa bezohľadná vdova mení na odhodlanú a citlivú ženu, rozhodnutú opustiť Londýn a spomienky s ním spojené. Pokušenie ju však prenasleduje. Gróf z Ferrinu, muž so zlou povesťou, ktorého Cybelline postavila pred veľkú výzvu, je odhodlaný jej dokázať, že len jedna noc nestačí.

Ferrin po takmer detektívnom pátraní odhalí totožnosť svojej záhadnej milenky, aby sa jej nakoniec prekvapený a fascinovaný postavil tvárou v tvár. Zistí, že jeho vyvolená skrýva tajomstvá a že jej hrozí nebezpečenstvo. Ferrin vie, že musí najprv rozlúštiť všetky jej záhady a až potom sa bude môcť domáhať Cybellinej spoločnosti na všetky ďalšie noci.

xxx


Recenzia:
Hlavná hrdinka Cybelline je vdova, ktorá už rok a pol nevychádza zo svojej ulity. Jej manžel spáchal nepochopiteľnú samovraždu. Tesne po tomto incidente začala dostávať výhražné listy, ktoré odhalili veci, o ktorých v súvislosti so svojím manželom vôbec netušila.
No jeden večer sa preoblečie za hrdú a neľútostnú bojovníčku a kráľovnú starovekej Británie. A aby o tom nikto nepochyboval, drží v ruke kopiju o hlavu vyššiu od seba. Prediera sa davom, snaží sa nájsť jedinú osobu, ktorej by bola ochotná podľahnúť - samozrejme, ak on na to pristane.
S príchodom nového dňa však Cybelline masku hrdej kráľovnej odhodí a pred svojím tajným nočným dobrodružstvom (alebo skôr pocitmi, ktoré v nej Ferrin vyvolal) uteká na vidiek. Chce sa venovať dcérke, chce zveľaďovať zanedbaný majetok a spomínať na svojho fešného milenca.
Zvedený Ferrin však po nej začína pátrať - a veľmi skoro na ňu narazí práve tam, kde by to najmenej čakal.

Príbeh má svoje čaro. Okrem romantiky a tajomstiev v ňom nájdete aj prvky detektívky, ktoré celý príbeh oživujú. U mňa  z piatich.

spracovala "Eu"

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

uf

(koki, 31. 10. 2013 11:11)

Nuž, ako čítam, knižka vyzerá byť "nic-moc". A to ju mám odloženú v poličke, že si ju prečítam. Nuž, asi si ešte počká, kým príde na ňu rad... :-(