Choď na obsah Choď na menu
 


Přijdu si pro tebe

Lisa Kleypas

Přijdu si pro tebe

Obrázok

V originále THEN CAME YOU,

vydalo Domino 2001

Obrázok Anotácia:

 

Krásná a lehkomyslná Lily Lawsonová patřila ke lvicím londýnských salónů a s oblibou šokovala svým chováním vznešenou společnost. Nevynechala jedinou příležitost, kdy mohla dát úzkoprsým příslušníkům anglické smetánky najevo svou nezávislost. Nyní si ovšem uložila velmi složitý úkol: zabránit sňatku své něžné a půvabné sestry s arogantním lordem Alexem Rainfordem. Lily totiž ví, že sestra miluje jiného, a proto jí chce pomoci.
Použije svého šarmu a vnutí se na Rainfordovo panství, kde hodlá rozehrát svůj velkolepý plán. S Alexem si však nepadnou do oka a vypuknou mezi nimi prudké hádky.Všechno se zdá být ztraceno, ale po několika dnech se začne zášť měnit v cosi jiného, mnohem příjemnějšího… Lily ani Alex si ovšem nechtějí přiznat, že se proti své vůli zamilovali, a navíc jsou svatební přípravy v plném proudu… Najdou cestu ven z tohoto začarovaného kruhu?

Obrázok

Lily je skôr zúfalá a nešťastná žena, ktorá sa svojím svojráznym správaním snaží zmierniť žiaľ za svojou malou dcérkou, ktorú jej pred dvoma rokmi uniesol otec dievčatka. Lili vyhovie prianiu svojho priateľa Zacharyho, ktorý je zamilovaný do Penny ktorá je spomýnanou sestrou Lili. Rozhodne sa preveriť charakter Alexa a hlavne to či sa k jej sestre hodí. Avšak hned pri prvom stretnutí sa rozhodne, že toto jednoznačne nie je muž pre jej sestru. A snaží sa čo najviac veci skomplykovať - na toto má Lili jednoznačne talent.

Pre Alexa je Lili len ďalšou komplikáciou na ceste za pevne stanoveným cieľom. Alex pred dvoma rokmi prišiel pri poľovačke o ženu, ktorú miloval a rozhodol sa že další jeho

Zabráni nerozumnému zväzku svojej sestry bez toho aby prišla o svoje srdce? Podľahne Alex znova citu, ktorý ho už raz takmer zlomil?

Toto všetko si už prečítajte sami, ale pripravte si peknú kôpku vreckoviek, jednoznačne vypustíte zopár slzičiek.

Krásny a dojímavý príbeh, teším sa na dalšiu časť z tejto série s názvom Sním o tobě s jej hlavným hrdinom sa stretávame už v tejto knihe a je to vskutku zaujímavá postava.

Spracovala Lenka

 

Náhľad fotografií zo zložky Lisa Kleypas

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.