Choď na obsah Choď na menu
 


S diablom v posteli

Sabrina Jeffries

S diablom v posteli

Slovenský spisovateľ 2013

s-diablom-v-posteli.jpgSo súrodencami Sharpovcami, nespútanými šľachticmi  zo Stonevillu, boli vždy trampoty. Jeden vetroplach, ďalší notorický naničhodník a napokon hazardný hráč. Práve s jedným z nich sa stretne a uzavrie stávku krásna Annabel v novinke obľúbenej Sabriny Jeffriesovej S diablom v posteli.

 Lord Jarret súhlasí s návrhom starej mamy, aby viedol pivovar namiesto nej, a dokonca je ochotný vzdať sa hazardu, ak ona odvolá ultimátum, podľa ktorého sa mal do roka oženiť. Hráčska vášeň sa v ňom však znova prebudí, keď mu krásna a bystrá Annabel Lakeová ponúkne stávku: ak nad ním vyhrá v kartách, Jarret jej pomôže zachrániť upadajúci rodinný pivovar; ak prehrá, strávi s ním noc...

 

Prečítajte si úryvok z novinky S diablom v posteli. Annabel práve vošla do pivovaru Sharpovcov a po prvý raz stretne Jarreta...

 

Bože. Annabel už počula o čudných Sharpovcoch od Sissy, tá nikdy neprepásla nijakú klebetu. Keď muž vstal, aby za ňou zatvoril dvere, trochu spanikárila, lebo si ju hneď premeral od hlavy po päty.
Škoda, že sa neobliekla trochu modernejšie, ale asi by ani to nepomohlo. Rodina Lakeovcov nemala peňazí nazvyš. Annabel by určite nemíňala úspory na handry, keď ich mohla ušetriť na dobrú školu pre Geordieho, pretože Sissy s Hughom si to nemohli dovoliť.

Ktorý z neslávnych Sharpovcov to asi bude?
Najmladší pochábeľ lord Gabriel, ktorého ľudia prezývali Anjel smrti, pre nebezpečnú jazdu na čiernom koni v čiernom odeve? Nie, on to nebude, tento má na sebe tmavomodrý kabátec a pod ním žltohnedú semišovú vestu.
Žeby to bol najstarší – notoricky známy naničhodník? Ani ten to nebude – Sissy dnes ráno spomínala, že kdesi čítala, vraj markíz zo Stoneville je na svadobnej ceste v Amerike.
Zostáva len stredný vnuk pani Plumtreeovej, na meno si nespomínala. Je vraj hazardný hráč a pravdepodobne o nič lepší od svojich bratov. No je pekný ako Michelangelov Dávid a určite priťahuje ženy. A tie záhadné oči – akoby pri každom uhle dopadu svetla menili farbu zo zvláštnej modrej na zelenú. Takí pekní muži rýchlo zistia, že môžu ťažiť zo svojho výzoru, kedykoľvek si zmyslia. Preto sú naničhodníci.
„Musíte prepáčiť pánu Croftovi,“ povedal potichu muž a oprel sa o zaprataný stôl. „Stará mama ho naučila, aby plnil príkazy do body, pani...“
„Slečna,“ opravila ho automaticky. Keď vyceril zuby ako vlk, uvedomila si, že jej na chrbte naskočili zimomriavky. „Slečna Annabel Lakeová. Som tiež pivovarníčka, pán...“
„Jarret. Jarret Sharpe.“

 

 Jeffriesovú milujú aj tisíce slovenských čitateliek – jej knihy sú zárukou prvotriednej romantickej kvality. Celkovo patrí medzi najobľúbenejšie autorky romancí na svete a k tomuto žánru vraj smerovala od detstva. Mala pestrý život, plno zážitkov (keď mala 7 rokov, odišla do Thajska s rodičmi, ktorí sa chceli stať misionármi) a formovala ju predovšetkým Cartlandová. Na jej príbehoch a popularite to aj vidieť:)

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Sabrina Jeffries

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.