Choď na obsah Choď na menu
 


Samé mrzutosti

Quick Amanda

SAMÉ MRZUTOSTI

(MISCHIEF)

v ČR: KRÁLOVNINA PEČEŤ

Vydavateľstvo: SR: Ikar, 2005

                        ČR: Baronet

Obrázok  ANOTÁCIA:

 

Imogen Waterstonová chce priviesť na mizinu krutého nepriateľa a na to potrebuje muža s pevnou vôľou a železnými nervami. Preto k sebe pozve grófa Colchestera, legendárneho bádateľa, ktorý jej ako jediný môže pomôcť. Imogen ho presvedčí, aby sa vydával za jej nápadníka a nenápadne rozšíril, že je majiteľkou cennej mapy s pokladom. Oboch však prekvapí sila vzájomnej príťažlivosti. Nekonvenčná dáma sa náhle ocitne vo víre ozajstnej vášne... a zoči-voči nebezpečenstvu, ktoré sa vynorí z labyrintu londýnskej spoločnosti...

Obrázok

 

 Po rokoch som znova oprášila túto knižočku od mojej obľúbenej Amandy Quick - proste som dostala chuť prečítať si niečo osvedčené, knihu s dobrou a nokukanou detektívnou zápletkou, ktorá prinesie i trocha romantiky ale hlavne ju človek od začiatku do konca proste nepustí z ruky. Autorka raz opäť vytvorila skvelú zápletku a pútavý príbeh.

Imogen a Matthias sa stretávajú naozaj kuriózne - gróf Colchester práve vychádza z truhly, v ktorej spal. Už to svedčí o tom, že sa budeme dobre baviť.

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.