Choď na obsah Choď na menu
 


Sladká predtucha

Jayne Ann KRENTZ

SLADKÁ PREDTUCHA

ABSOLUTELY, POSITIVELY

Vydavateľstvo: Ikar, 2004

Obrázok ANOTÁCIA:

Harry Trevelyan verí len tomu, čo možno vysvetliť pomocou zdravého rozumu. Napriek tomu sa však uňho prejavujú zvláštne jasnovidecké schopnosti, vďaka ktorým zachráni život a ovplyvní osud pôvabnej Molly.

 

 

 

 

 

 

Obrázok

Harry Stratton Trevelyan vo všetkom uprednostňuje logický prístup. Takmer všetky rozhodnutia berie vážne.  Ako osobné motto by mu mohla slúžiť úvodná veta jeho najnovšej knihy: Absolútna istota je tá najväčšia ilúzia. No v poslednom mesiaci si je bezvýhradne istý tým, že chce Molly Abberwickovú, u ktorej pracuje ako obchodný poradca.

Molly má 29 rokov, je úspešnou podnikateľkou (majiteľkou firmy Čaj a koreniny). Odkedy jej zomrela matka, vychovávala svoju mladšiu sestru Kelsey sama. Je tiež správkyňou Abberwickovej nadácie - dobročinného fondu, ktorý založil jej otec, zosnulý Jasper Abberwick (génius, ktorý pre svoje vynálezy nemal čas na svoje deti).

Molly si najala Harryho, aby jej pomohol určiť najlepšie projekty a vybrať uchádzačov o granty. Chce, aby  jej pomohol zbaviť sa podvodníkov.

Neotrasiteľné Harryho sebaovládanie a trpezlivosť dravca vzbudzujú u Molly zvedavosť. Je vyvedená z miery, keď zistí, že ju Harry priťahuje a snaží sa to pred ním utajiť. Uvedomuje si, že ako muž je neuveriteľne nebezpečný, najmä pre ňu, keďže bola vždy priveľmi spútaná zodpovednosťou,než aby mohla riskovať. Preto váha prijať jeho pozvanie na rande...

Obaja majú za sebou nevydarený vzťah...

Obaja niesli na svojich bedrách zodpovednosť: Molly za Kelsey a Harry za svojho mladšieho bratranca. Vo veciach moderného rande im preto radia práve ich mladší zverenci...  ...

 

Pekné čítanie!

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Amanda Quick/ Krentz

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.