Choď na obsah Choď na menu
 


Strieborný anjel

Johanna LINDSEY

STRIEBORNÝ ANJEL

SILVER ANGEL (1988)

Vydavateľstvo: Ikar, 2002

Obrázok  ANOTÁCIA:

Mladé anglické dievča Chantelle sa chce vyhnúť nanútenému sobášu s nemilovaným mužom a ujde v noci potajomky z domu. Na pobreží však padne do rúk berberských korzárov, ktorí ju unesú a po pristátí v Afrike predajú do háremu burajského vládcu. Len čo Chantelle vkročí do voňavých komnát, uprostred hodvábu a orientálnej nádhery ju čaká neodolateľný muž. Pri pohľade do jeho zelenkavých očí zabúda na svoje predsavzatia a jeho horúce bozky v nej zapália nepoznanú vášeň. Tento záhadný cudzinec však pod orientálnym oblečením skrýva svoju pravú totožnosť a pozná cestičky, ako vyviesť Chantelle z tureckého otroctva do ríše večnej lásky.

 

Náhľad fotografií zo zložky Johanna Lindsey

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ahoj

(nicol, 12. 11. 2011 20:32)

neviete kde by som mohla tuto kniha zohnať?

táto sa mi veľmi páčila!

(Kristína, 5. 7. 2009 14:34)

konečne niečo iné ako Británia z 19. storočia! A ešte aj tá zápletka bola originálna! Derek sa správal ako typický chlap (vyspí sa so ženou a potom jej pokojne povie, že sa ide ženiť s inou), ale práve preto mi bol sympatický! Dávam 5 srdiečok.

nazor

(lubica1995, 28. 3. 2009 13:38)

Zmena od J. Lindseyovej je celkom príjemná, keďže dej sa odohráva v haréme. Bola velmi zaujmavá, ale skôr to pripisujem prostrediu, v ktorom sa odohráva, ako samotnej knihe