Choď na obsah Choď na menu
 


Svatoušek

Hunter Madeline

SVATOUŠEK

V originále: THE SAINT

Vydal: Alpress v edícii Klokan, 2006

Obrázok ANOTÁCIA:

Když se Vergil stal poručníkem Biancy Kenwoodové, vůbec netušil, že svou svěřenkyni, vystrojenou ve skandálním úboru, najde v podniku nevalné pověsti. Proti její vůli ji rychle odveze na své venkovské sídlo. Bianca brzy zjistí, že Vergil je nejen opředen tajemstvím, ale oplývá i smyslností. A jako ona není imunní vůči jeho šarmu, ani on není lhostejný k jejímu kouzlu. Oba jsou vrženi do světa nebezpečných intrik a vášeň, která mezi nimi plane, je může zachránit - nebo je dovést k naprosté zhoubě.

 

 

 

Bianka má po príchode do Anglicka len jeden cieľ čím skôr vyriešiť záležitosti okolo svojho dedičstva a hneď potom sa vydať na cestu slávnej opernej divy- najlepšie niekde v Miláne.
 

Vergil má však s horkokrvnou Biankou celkom iné plány, mieni ju kvôli peniazom ktoré má Bianka zdediť podstrčiť ako manželku svojmu bratovi Dantemu. I keď treba uznať že nemieni Bianku k ničomu nútiť pokiaľ sa do Danteho nezamiluje. O čom samozrejme Vergil nepochybuje, Dante je pre ženy takmer neodolateľný, samozrejme len keby ho jeho zverenka tak veľmi nepriťahovala a nenarúšala jeho pokoj svojou krásou a odhodlaním.

 

Na Bianku samozrejme Dante neurobí takmer žiaden dojem, to sa ale nedá povedať o Vergilovi - jej poručníkovi, ktorého neoblomnosť a svrtuškárstvo ju nútia neustále provokovať. Ale Bianka je rovnako tvrdohlavá, ako krásna, do jej cesty za karierou opernej speváčky sa nesmie postaviť ani len láska.

 

Ale pravdaže Vergil nie je jediný, kto má záujem o Biankyne bohatstvo. Tiež tu máme niekoľko pokusov o vraždu a samozrejme záhadné úmrtia medzi smotánkou a vydierača.

 

No a aby to nebolo málo má Vergil celkom zaujímavé tajomstvo.

 

Prudko čitateľné takže ak zoženiete neváhajte a čítajte!

 

Seducer
1. The Seducer (2003) - Svůdce -Alpress 2005
2. The Saint (2003) - Svatoušek
-Alpress 2006
3. The Charmer (2003) - Pokušitel
-Alpress 2007
4. The Sinner (2003) - Hříšník
-Alpress 2008

5. The Romantic (2004)
- Romantik - Alpress 2009
6. Lord of Sin (2005)
7. Lady of Sin (2006)

ObrázokObrázokObrázok Obrázok

Obrázok

 

 

 

 

 

Spracovala LENKA

 

Náhľad fotografií zo zložky Madeline HUNTER

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.