Choď na obsah Choď na menu
 


Svůdná Amber

Sue Rich

Svůdná Amber

 

Obrázok

Amber (1997)

Oldag

Obrázok Anotácia:

Clayton Cordell má obdivuhodnou vlastnost - cítí, má-li někdo zemřít. A nemýlí se, ani když při nehodě kočáru umírá jeho přítel William Sinclair, který ho v okamžiku smrti požádá, aby chránil jeho krásnou dceru Amber, neboť se bojí, že ji chtějí zabít. Clayton odváží Amber z Londýna, a protože ho ona o to prosí, bere s sebou i Ambeřiny přátele. Cestou se Amber skutečně ocitá v ohrožení života a stejně je tomu na Claytonově zámku. To už ovšem mezi Claytonem a Amber plane vášnivá láska a mladý, chytrý a důvtipný Clayton má ten nejniternější důvod k tomu, aby odhalil viníka. Dramatický a romantický milostný příběh se odehrává v Anglii na konci osmnáctého století.

Obrázok

Prvá časť trilógie od Sue Rich.

Amber má spolu s otcom vážnu nehodu na kočiari, keď sa preberie z bezvedomia, dozvedá sa, že jej otec nehodu neprežil. V posledných minútach svojho života poverí otec ochranou Amber Claytona Cordella, je totiž presvedčený, že nehoda nebola náhodná a Amber hrozí smrteľné nebezpečenstvo. Amber nie je touto skutočnosťou vôbec nedšená, nielen že sa musí zmieriť so smrťou milovaného otca, ale i s prítomnosťou poručníka, ktorý sa od nej nechce pohnúť ani na ktok - vraj kvôli jej ochrane a ktorého už nikdy nechcela vidieť. Amber a Clayton majú medzi sebou od kopu nedorozumení a ich priateľstvo skončilo po incidente v jednu osudnú noc. Teraz však sú nútený za týchto smutných okolností byť spolu a všade okolo nich hrozí smreteľné nebezpečenstvo. Dokonca ako sa zdá nebezpečenstvo hrozí Amber práve od ľudí, ktorí sú jej najbližší. Po niekoľkých útokoch tajomného vraha si Amber uvedomí, že jediný človek ktorému môže dôverovať je Clayton. Ten Amber ani na chvíľočku nemieni pustiť z očí...

Obaja budú musieť vysvetliť množstvo nedorozumení a odhaliť tajomného vraha, ale hlavne nájsť opäť cestu k sebe. Čo nebude vôbec ľahké, vždy ich totiž čosi vyruší :).

Taktiež odhalíme niekoľko dobré skrytých tajomstiev  a spoznáme Morgana ktorý je hrdinom knihy Puvabná Jade.

Spracovala Lenka

 

Náhľad fotografií zo zložky Sue Rich

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.