Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvá letnej noci

Lisa Keypas

Tajomstvá letnej noci 

Obrázok

 

 

V originále SECRETS OF A SUMMER NIGHT,

Vydal IKAR 2008.

Anotácia:

Annabelle Peytonová sa rozhodne využiť všetku svoju krásu a dôvtip, aby si získala urodzeného šľachtica, ktorý jej ponúkne manželstvo. Simon Hunt, bohatý a vytrvalý Anabellin obdivovateľ, dáva mladej dáme najavo, že jej poskytne neodolateľnú rozkoš, no manželstvo nemá v pláne. Jej priateľky sa preto spolčia, aby jej našli vhodnejšieho partnera. Je ním distingvovaný a trochu plachý lord Kendall, v manželstve s ktorým by Anabelle našla finančnú istotu. Annabelle však nemôže zabudnúť na horúci bozk, ktorý jej dal Simon kedysi v divadle...

 

Prvá časť zo štvordielnej série. K spresneniu deja: Annabelle a jej rodina sa nachádzajú v nezávideniahodnej finančnej situácii, preto je Annabelle nútená nájsť si akéhokoľvek ženícha, ale hlavne dobre finančne zabezpečeného. Simon je pravdaže bohatý, ale ako syn mäsiara vôbec nie je spoločensky vhodná partia. Sezóna sa blíži ku koncu a zúfalé čakanky vymyslia plán ako každú postupne vydať.

 

Kniha má spád aj vtip, určite spríjemní voľnú chvíľku.

 

Spracovala Lenka.

 

Náhľad fotografií zo zložky Lisa Kleypas

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kniha a obal

(Holie, 7. 9. 2010 19:50)

Kniha je naozaj výborná,teda ako takmer všetky Lisine knihy.Zo série Čakaniek je táto u mňa na druhom mieste v obľúbenosti hneď po Zimnej láske.Len nechápem,prečo už nedali aj na tento obal niečo,čo by súviselo viac s dejom,nejako vyčnieva z radu.Ostatné obaly sú super,všetky majú súvis s dejom: parfum,prstene a kľúč,len pri tejto knihe to akosi zbabrali.Škoda.