Choď na obsah Choď na menu
 


Temná vášeň

Arnette Lamb

Temná vášeň

V originále: CHIEFTAIN

vydalo: KMa Levné knihy 2005

Obrázok Anotácia:

Rok 1301. Po smrti Edwarda I., známého pod přezdívkou Kladivo na Skoty, se po sedmi letech strávených v londýnském Toweru před Drummondem MacQueenem, náčelníkem z Vysočiny, konečně otevřely dveře na svobodu. Jeho první kroky směřují na panství Fairhope, kde žije jeho nevěrná žena spolu s Drummondovým synem. Hned při prvním setkání je však překvapen. Clara ho nepoznává. Drummond se usadí na Fairhope, kde zaujme právoplatné místo pána tvrze. Něco zde však není v pořádku. Co skrývají kamenné zdi hradu? Co se před ním snaží Clara utajit? Odhalí Drummond tajemství své ženy a tvrze Fairhope?

 To se dozvíte na stránkách tohoto romantického příběhu, který autorka líčí s bravurní dovedností zkušené a oblíbené spisovatelky historických románů.

 

Máme tu nádherný príbeh o dvoch sestrách, dvojičkách, z ktorých tá ľahkovážnejšia je daná ako nevesta Drummondovi, tá druhá ostáva naďalej v kláštore, jednej noci však Clara zomiera a necháva po sebe synčeka, jej sestra príma jej totožnosť a začína nový život ako vdova (je presvedčená, že manžel jej sestry  v zajatí zahynul) so synom na vlastnom panstve.

O sedem rokov neskôr však nahnevaný Drummond prichádza, a Johane neostáva nič iné len ďalej hrať svoju rolu, ak nechce prísť o syna a život, ktorý si vybudovala....

 

Spracovala Lenka

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Aenette Lamb

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.