Choď na obsah Choď na menu
 


Učiteľ lásky

Robin Schoneová

Učiteľ lásky

 

 Vydal v reedícii Ikar 2012

ucitel.jpgVášeň a láska – city, ktoré ovládajú ľudí odnepamäti. Práve o nich je táto kniha. Elizabeth Petrová, tridsaťtriročná manželka britského ministra financií a dcéra predsedu vlády, v manželstve nezakúsila naozajstnú vášeň napriek tomu, že je matkou dvoch synov. Ľahostajnosť jej manžela a túžba po nehe a dotykoch ju privedie k rozhodnutiu siahnuť po zbrani, ktorá nenecháva mužov chladných. Požiada Ramiela, nech ju zasvätí do tajov sexu. Ramiel sa preslávil svojím erotickým umením a nemá núdzu o ženy, no vo vysokých kruhoch je pre svoj pôvod zaznávaný. V okamihu, keď Ramiel súhlasí s jej návrhom, ani jeden z nich netuší, čo bude nasledovať. Elizabeth za celý svoj život neokúsila zmyslové pôžitky a je ohromená tým, ako jej telo reaguje. Lekcie erotiky sa čoskoro pre oboch stávajú priveľkým pokušením... Dajte sa aj vy zviesť rozpaľujúcim príbehom. A pre istotu – s partnerom na dosah!

Vydal: IKAR 2007

V origináli: The Lady´s Tutor

Obrázok Anotácia:

Elizabeth Petrová, je stelesnením viktoriánskej dámy. Vydala sa mladučká za muža, ktorého jej vybral otec. Porodila dvoch synov a šestnásť rokov trpela vo zväzku bez lásky, čo ju nenapĺňal, iba ubíjal. Túžba po nehe a dotykoch ju privedie k myšlienke zviesť svojho nevšímavého manžela. A vie, že do erotických tajomstiev lásky ju môže zasvätiť iba jeden muž.
Ramiela Devingtona, nemanželského syna anglickej grófky a arabského šejka, vychovali v duchu západnej kultúry, ale v duchu východnej civilizácie sa mu dostalo aj lekcií z umenia milovať. Keď sa naňho Elizabeth obráti s prosbou, aby ju naučil nepoznanému, vyhovie jej a začne ju zaúčať do tajov zmyselných pôžitkov. Hodiny teórie však oboch privedú do pokušenia, ktorému iba s námahou vzdorujú. Elizabeth si napokon musí vybrať medzi povinnosťou a lákavým zakázaným ovocím.

 

 

 

Elizabeth privedie k tomuto kroku hlavne podozrenie, že jej manžel má milenku, a preto sa rozhodne že i ona je schopná poskytnúť manželovi to čo hociktorá milenka. A tak zachrániť ich vzťah.

Na naplnenie svojho cieľa si vybrala skutočne dobre. Ramiel, žil dlhé roky u svojho otca šejka a má v tejto oblasti veľké skúsenosti. Ich hodiny sú plné rozhovorov a sexuálneho napätia. Avšak aké je Elizabethino prekvapenie, keď sa jej v snoch a myšlienkach nezjavuje jej manžel ale učiteľ.

To či Elizabeth dosiahne svoj cieľ a zvedie svojho chladného manžela , alebo uskutoční svoje tajné túžby si prečítajte sami.

V knihe to len tak iskrí erotikou a sexom, ale raz za čas dobre padne prečítať i niečo také. Mne osobne sa páčilo (miestami i veľmi poučné čítanie)

Od tejto autorky u nás zatiaľ vyšla len táto kniha. V ČR Ikar vydal ešte knihy MILENEC a GABRIELOVA ŽENA.

1/2

Recenzie čitateľov:  TU

Spracovala Lenka

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Robin Schone

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

dobra kniha

(Erika, 13. 10. 2009 14:22)

... ja tú knihu mám, nadšená som a skrývam ju... len nech mi ju nenájde mama alebo dcéra... xixixi..

Poučné,

(Dorota, 6. 10. 2009 13:58)

naozaj. Človek si v dnešnej dobe(keď na nete i v časopisoch nič nie je tabu) a po vlastných skúsenostiach myslí, že už vie všetko. Ale veru nie. Naozaj vášnivé a poučné . Odporúčam. A manžel sa tiež tešil z mojej náruživosti:))

nazor

(lubica1995, 23. 6. 2009 0:22)

Bola som som spokojná. Kniha splnila, čo slúbila. Ta erotika a napätie bolo na mieste. Ona predsa nebola žiadna panna.. Autorka musela vymyslieť originálny a jedinečný zážitok s ich...lásky, teda, aktu lásky. Bolo to poučné..

5 srdiečok

(janka, 6. 5. 2009 20:10)

mne osobne sa príbeh tiež páčil bol iný, ako ostatné romantické knihy. Ten záver bol dosť prekvapujúci - trochu až brutálny a na úplný záver mi tam chýbal prológ, v ktorom by bolo hrdinom dopriaté šťastie, ktoré sa im tak dlho vyhýbalo.

bola som v šoku....

(knihovnica, 15. 4. 2009 10:29)

a to nemôžem povedať, že som nejaká puritánka... Mám rada knihy, kde je plno lásky až za hrob a sexuálneho napätia, že to z knihy priam vystreľuje... Ale táto kniha ma zabila!
Jediné, čo jej nemôžem ani nechcem uprieť, je originalita príbehu, za to by som jej prihodila 4 srdiečka, plus prepracovaný štýl písania, ktorý vás nepustí od knihy, kým nezavriete posledný list, no za ten zbytok by som tri srdiečka stiahla... Trvalo mi dosť dlho, kým som to ako tak uložila v hlave. Táto kniha je kontroverzná a vyvolá buť to, že sa bude páčiť až veľmi, alebo ju hodíte do kúta a nikdy viac (možno ) sa k tejto autorke nevrátim. Súhlasím s Kristínou, že o láske a romantike vo vzťahu Ramiela a Elizabeth, nemôže byť ani reči, mňa zas naopak nestrhol začiatok, skôr stred, a na konci, keď došlo k rozzuzleniu, som mala chuť vyhodiť ju oknom...

The Lady´s Tutor

(Kristína, 3. 4. 2009 12:46)

musím priznať, že začiatok ma veľmi oslovil. Originálna zápletka, nepochybne. Prvá polovica knihy bola skvelá. Iskrilo to napätím a vzrušením, ale bolo to aj vtipné, a tak trochu feministické :-) Priam som videla Elizabeth, stelesnenie viktoriánskej prudérnej ženy, ktorá si zrazu uvedomuje, že má isté potreby a právo ich naplniť. Bola som zvedavá, ako zvedie svojho muža, a čo za tajomstvá skrýva Ramiel. No po Elizabethinom stretnutí s Edwardom v spálni sa to dáko zvrtlo a hlavne od prvého bozku milencov to už nebolo nič originálne. Ďalšia Bertrice Small, len oveľa podrobnejšia, pokiaľ ide o sex. Žiadna láska, romantika, či všeobjímajúca vášeň. Len dialógy a technika. Bolo to také nereálne!:-( Myslím si, že skutočný prvý sex by takto rozhodne neprebiehal. O to väčšie sklamanie, keď prvá časť navnadila na kvalitný zážitok. Ramiel mi k srdcu neprirástol, Elizabeth ma zaujala len v prvej polke knihy. Tri hviezdičky a pol a pusinka - za prvých 150 strán.

Je to vyslovene erotické čítanie

(Elen, 26. 11. 2008 11:41)

Rozhodne nekupovať pod stromček svojim pätnásťročným dcéram ! :-))
Keby existovali skutočne hodiny sexu a našim učiteľom by bol niekto ako lord Safyre, tak by sa asi neriešila otázka populácie na Slovensku :-)
Mňa to bavilo!
Keď som ako pubertiačka ukrývala knihy typu love story, pretože ja také knihy predsa nečítam ... tak túto by som možno skrývala ešte i dnes - našťastie sa z názvu nedá celkom vydedukovať o čom je presne a obálka je bez obrázkov... :-)

skvelá kniha

(majka, 25. 11. 2008 22:34)

v porovnaní s klasickými romantickými knihami (ktoré mám tiež rada) to bola osviežujúca zmena prečítať si aj takýto erotický príbeh, kde Vás hrdinovia nezaplavovali iba vyznaniami lásky, ale celý čas to iskrilo sexuálnym napätím. a keď k tomu pripočítam prekvapivý záver...jednoducho päť hviezdičiek.

Terence Hill je Ramiel

(janka, 17. 11. 2008 22:30)

pozerala som dneska film s Terence Hill a Bud Spencer a prišla som na to, že Terence sa vlastne podobá na Ramiela (alebo naopak?)možno autorku pri písaní postavy Ramiela inšpiroval - Terence - má výrazné modré oči, plavé vlasy a tmavú pokožku