Choď na obsah Choď na menu
 


Úskalí honu na vévodu

Júlia London

Úskalí honu na vévodu

Obrázok Anotácia:

Tři mladé šlechtičny se ocitnou po smrti své matky a tety bez finančních prostředků. Otčím by je rád co nejdříve provdal za kohokoli, jen aby se zbavil nákladů spojených s jejich opatrováním.

Nejstarší Ava Fairchildová proto vděčně přijme nabídku k sňatku od pohledného markýze Jareda Brodericka, vévody z Middletonu. Jejich sňatek je spíše obchodní smlouva než manželství z lásky. A právě to velmi rychle Avě začne vadit, protože touží po lásce svého muže, který určitě stojí za tu námahu...

 

 

Na túto sériu kníh som narazil náhodou, dosiaľ som od Londonovej nič nečítala, a musím uznať, že som bola príjemne prekvapená, všetky tri diely boli skvelé a ozaj som si na nich pochutnala, no veď uznajte prečítala som všetky za tri dni. Keď už raz začnete neviete prestať nechýbala im ani romantika, ani ľúbostné scény ani trocha napätia.

V prvej časti sa zoznámime s troma mladými ženami, ktoré sa zrazu ocitnú bez prostriedkov a odkázané samé na seba, každá to rieši ináč. Ava sa rozhodne prijať ponuku na sobáš od Jareda, ktorý sa ešte len má stať vojvodom, Jared ponúkne Ave manželstvo len preto, aby sa vyhol dohovorenému sobášu s nudnou Elizabeth a tak sa vzpriečil otcovi, ktorý priveľmi riadi jeho život. Avšak táto obchodná dohoda sa im hneď po svadobnej noci vymkne z rúk a Jared sa začne prebúdzajúcemu sa citu brániť.

Ozaj mi autorka ulahodila, aj som si poplakala

Spracovala Lenka

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Júlia London

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zasielka

(knihovnica, 22. 10. 2008 9:56)

Práve ku mne cestujú rovno z CZ, dajú sa objednať priamo - tieto-plus nejakých 5 ďalších...
www.levneknihy.cz
Vďaka Lenka

V ČR

(Lenka, 22. 10. 2008 9:34)

Ja som si ju nechala kúpiť v čr, ale v niektorých internetových obchodoch sa dá objednať i na Slovensku :)

???

(janka, 21. 10. 2008 21:44)

dá sa táto séria zohnať na Slovensku alebo si si ju objednala z Česka??

London

(knihovnica, 10. 10. 2008 10:53)

Teším sa na ďalšie komentáre s sérii...