Choď na obsah Choď na menu
 


V princově loži

Jeffries Sabrina

V PRINCOVĚ LOŽI

Obrázok

V originále IN THE PRINCE´S BED,

Vydalo Domino 2006.

Obrázok Anotacia:

Rok 1813.

Katherine Merivaleová se zoufale snaží najít společensky přijatelného ženicha. V úvahu připadá mladík, k němuž už od dětství chová něžné city, ale ten se zatím nevyjádřil. Katherine si zoufá, protože se potřebuje provdat, aby získala přístup ke značnému dědictví. V takto svízelné situaci rozhodně nestojí o další komplikace, ale osud rozhodne jinak. Do cesty jí vstoupí proslulý sukničkář Alec Blake, jehož podmanivý pohled a náruživé polibky značně naruší Katherinin spořádaný život.

Alec Blake, má hraběcí titul a je jedním ze tří levobočků následníka anglického trůnu. Nic z toho mu ale nezajistilo bohatství, a tak se tajně rozhlíží po bohaté nevěstě, která by zaplatila jeho dluhy. Půvabná Katherine mu padne do oka a Alec nasadí všechny zbraně zkušeného svůdce, aby ji získal. Z jejích vášnivých reakcí pozná, že zvolil správnou taktiku, ale věc má jeden háček: Katherine se chce provdat z lásky. Co se stane, až prohlédne Alecův klam?

Obrázok

Prvá kniha zo série o kráľovských ľavobočkoch.

Alec zdedil rozpadajúce sa panstvo, ktoré jeho nevlastný otec ako pomstu Alecovi priviedol na pokraj krachu. Alec vie, že nutne potrebuje bohatú dedičku. Požiada svojích nevlastných bratov o pomoc, pretože aby takú nevestu získal, musí budiť dojem bohatstva, keďže jeho povesť je už i tak dosť pošramotená.

Ako najperspektívnejšia sa mu javí Cat, je síce chudobná, ale po sobáši má získať značný majetok po svojom starom otcovi. A keďže peniaze im veľmi chýbajú i ona má so svadbou naponáhlo. Jej vyvoleným je básnik Sydney.

Ale ako získať čo najskôr ponuku na sobáš od milovaného muža, keď ten sa nie a nie rozhýbať.

Spolu s Alecom - ktorý jej ponúkne pomoc a vôbec nie nezištne - vymyslia plán ako dostať Sydneyho tam kam ho chcú mať - Cat ho chce dostať do manželstva a Alec samozrejme chce Sydneyho vidieť čo najďalej od Cat.

I keď Alec Cat nesmierne priťahuje a pri jeho bozkoch stráca hlavu , vie že s mužom jeho povesti sukničkára si nesmie nič začať.

Ale keď krok za krokom odhaľuje jeho pravú povahu, Alec jej pripadá stále zaujmavejší, ale i tajomnejší.

A že i Alec sa postupne do svojích lží zamotal až po krk o tom niet pochýb.

Pravda samozrejme vždy vypláva na povrch v tej najnevhodnejšej chvíli a Alec teda bude mať čo naprávať, aby si dámu svojho srdca udržal.

Pútavé, číta sa to jedným dychom a ja nemám čo vytknúť.

A ozajstnou lahôdkou bola mamička Cat typická sebecká prospechárka.

The Royal Brotherhood Series
* In the Prince's Bed - V PRINCOVĚ LOŽI (Domino2006)
* To Pleasure a Prince - PRINCOVA MILENKA
(Domino2006)
* One Night With a Prince – NOC S PRINCEM
(Domino2007)

ObrázokObrázokObrázok

 

 

 

Spracovala Lenka

 

Náhľad fotografií zo zložky Sabrina Jeffries

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.