Choď na obsah Choď na menu
 


Víc nepotřebuji

JO GOODMANNOVÁ

 

Víc nepotřebuji

 

Obrázok

All I Ever Needed (2003)

Levné knihy 2010

Obrázok Gabriel Whitney, markýz z Eastlynu - pro přátele z Kompas klubu tulák East- se pod tlakem společenských konvencí rozhodne požádat o ruku lady Sophii. Proti svému očekávání je však odmítnut. To probudí jeho zvědavost a později vášnivou touhu po ženě, která ho však stále odmítá pustit do svého života...

Lady Sophie Colleyová má pro to své důvody. Svým odmítnutím chce Easta chránit, i když markýz v jejím srdci už dávno své místo má. Jen ona ví, jak nebezpeční pro něj mohou být její bratranci, kteří se ji po smrti otce snaží všemožným týraáním přimét k výhodnému sňatku s majetným ženichem. Jen ona tuší, jak rychle by ji lakomí příbuzní učinili vdovou...

Vzájemná touha je však silnejší než strach ze smrti. Podaří se jim společně odhalit nebezpečný komplot včas?

 

 Obrázok 

Táto bola z celej série asi najromantickejšia a najcitlivejšie napísaná. Možno príbeh sám o sebe nie je tak úžasne prepracovaný a zápletka nie je taká tajomná a prekvapivá ako u posledných dvoch kníh, ale čo autorka ubrala na napätí a komplikovanosti príbehu to pridala na romantike a emocionalite deja. Takže keď som si doteraz obľúbila Godmannovej knihy pre ich napätie a hlavne pre skvelú zápletku, tentoraz mi dokázala, že vie ako zabodovať i na poli romantiky. Samozrejme nemôžem povedať že je sladký, to ja tejto autorke nestane, ale rozhodne je iný ako tie dva pred ním. 

Keďže i tento príbeh sa odohráva paralelne s príbehmi o Northovi a Southovi tak sa nevyhneme v istých momentoch pocitu déjà vu.

I tento krát nás čakajú tajomstvá a samé tajomstvá a čitateľ do konca vlastne netuší ako to všetko vlastne dopadne, čo je len dobre, takých tých priehľadných príbehov mám niekedy už plné zuby  :) 

Tak sa začítajte do vášnivého, tajomného a tento krát hlavne romantického tretieho dielu o členoch Kompas klubu. A aby som nezabudla v hlavnej úlohe je diplomacia a niekoľko nočníkov.

 

Spracovala Lenka

 

Compass Club

1. Let Me Be the One (2002) - Být tvou vyvolenou (LK 2009)
2. Everything I Ever Wanted (2003) - Všechná má přání (LK 2010)
3. All I Ever Needed (2003) - Víc nepotřebuji (LK 2010)
4. Beyond a Wicked Kiss (2004)

 

ObrázokObrázokObrázok Beyond a Wicked Kiss

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.