Choď na obsah Choď na menu
 


Vojvodova túžba

vojvodova-tuzba.jpg
Sabrina Jeffries sama o sebe tvrdí, že ak pestrý život vedie k tomu, že sa človek stane spisovateľom, tak ona nemala inú cestu. Už keď mala sedem rokov, jej rodičia sa rozhodli stať misionármi v Thajsku. A tak sa začal jej dobrodružný život.

Do osemnástky si Sabrina užila viac ako dosť – jedla kuracie hlavy aj medúzy, videla množstvo jedovatých kobier, stretla veštcov, dlhokánskou ihlou jej vpichli do brucha vakcínu proti besnote, dostala sa do stretu zo sloníčaťom, hrávala sa v dažďovom pralese a na kaučukových plantážach...

 

No povedzte, žiadna selanka a pekne akčný život.
Napokon sa teda dala na písanie, aby dostala tieto zážitky aj na papier. A veruže mala fantáziu. Veľa čítala, napríklad obľúbenou bola Barbara Cartlandová a hoci sa na vysokej škole snažila skončiť s romancami, neprinieslo to žiadne ovocie.

A to je dobré.

 

V slovenčine už vyšlo mnoho jej kníh, ktoré si môžete hneď teraz stiahnuť aj do čítačky – Môj divoký lord, Pred láskou neujdeš, Zimná romanca, S diablom v posteli, Záhadná snúbenica...
Jednoducho, slovenské čitateľky si ju zamilovali a vydavateľstvo Slovenský spisovateľ prichádzalo s novinkami. Je ich veľa, našťastie :-)

 

A teraz vyšiel nový romantický príbeh tejto obľúbenej autorky.
Vojvodova túžba. – ak sa chcete začítať už cez sviatky, asi vám nestihne prísť. No ak čítate v čítačke alebo tablete, stiahnite si knihu na Rajknih.sk hneď teraz a so zľavou vyše 3 eurá.

 

Ale poďme k príbehu, lebo ten stojí za to.

Maximilian Cale, vojvoda z Lyonsu, celý život smúti za svojím starším bratom Petrom, ktorého uniesli ešte ako dieťa a neskôr údajne zahynul pri požiari. Keď sa zo záhadného listu dozvie, že Peter by mohol byť nažive, ihneď sa rozhodne vyhľadať pisateľa tohto listu Tristana Bonnauda.

Pátranie ho zavedie k Tristanovej sestre Lisette. Krásna a bystrá Lisette si o brata, vyšetrovateľa francúzskej polície, robí veľké starosti, keďže o ňom už celé mesiace nepočula. Je ochotná Maxovi pomôcť v pátraní, no má jednu podmienku: trvá na tom, že do Paríža ho bude sprevádzať v prestrojení za jeho manželku...

Stiahnite si Vojvodovu túžbu hneď teraz.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Sabrina Jeffries