Choď na obsah Choď na menu
 


VZPURNÁ MARED

JULIA LONDONOVÁ

VZPURNÁ MARED

Obrázok

V originále: Highlander in Love (2005)

Vydal: Levné knihy 2009

Obrázok Pátrání bratrů Liama a Griffina Lockhartových po dávném rodinném dědictví bylo bezvýsledné. Nesplacená půjčka z nich udělala dlužníky souseda, zároveň však odvěkého protivníka Paytona Douglase. Lockhartovi nemají jiné východisko, než nabídnout Lockhartovi to nejcennější co mají: ruku své sestry Mared. Vzpurná Mared je poslední díl trilogie o rodině Lockhartových, který navazuje na londýnská dobrodružství nejstaršího Liama Lockharta (Nespoutaný horal) a Griffina Lockharta (Lekce svádění).

Obrázok

Na tento záverečný diel série o rodine Lockhartových som sa veľmi tešila, príbeh Mared a Paytona sa začína už v knihe Lekce svádení, kde Lockartovi dajú Maredin sľub že sa vydá za Paytona ako zástavu za pôžičku, ktorú potrebujú aby sa Griff vydal do Londýna a našiel šelmu, ale ako už vieme Griff neuspel a Mared musí dodržať svoje slovo, a tu niekde začína tento príbeh...

Sprvu som sa nejako nemohla začítať, pretože to vyzeralo že je už všetko určené a Mared si bude musieť Paytona vziať i keď jej to vôbec nie je po chuti. Avšak potom Payton stratí s tvrdohlavou dievčinou všetkú trpezlivosť a príbeh sa nám krásne rozbieha, a nepustí vás už až do konca.

Mám veľmi rada štýl akým Julia London píše svoje knihy, udržiava vás v stálom napätí, jej hrdinovia sú skvelý i keď majú svoje chyby a to všetko je ešte i okorenené skvelým humorom.

Takže tento posledný diel série hodnotím ozaj veľmi kladne, užila som si to už sa teším na ďalšiu jej knihu Levné knihy sľubujú vydať v jeseni The Book of Scandal prvú časť dalšej série.

 

Lockhart Trilogy
1. Highlander Unbound (2004) - Nespoutaný horal (KMa 2008)
2. Highlander in Disguise (2005) - Lekce svádění (KMa 2007)
3. Highlander in Love (2005)
- Vzpurná Mared  (KMa 2009)

Obrázok Obrázok

 

 

 

 

Ak sa vám zdá obal knihy nejako povedomí ....

 

Obrázok

 

Spracovala LENKA

 

Náhľad fotografií zo zložky Júlia London

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.