Choď na obsah Choď na menu
 


Zamatová neha

Kat Martin

Zamatová neha

Vydal IKAR 2004

Vydajte sa na púť plnú pokušenia, ktorá vedie z hlbokého lesa cez trblietavé tanečné sály a končí sa takmer pod šibenicou.

 

Obrázok anotácia:

Krásna Velvet Moranová sa zriekla všetkých myšlienok na lásku. Musí sa vydať za krutého vojvodu z Carlylu, inak jej rodinu čaká úpadok. No namiesto svadby sa ocitne v rukách lúpežníka Jasona Sinclaira. Toho kedysi falošne obvinili z vraždy. Teraz sa tajne vracia, aby si očistil meno a prekazil sobáš, ktorý by ho pripravil o vojvodstvo. Unesie preto zmyselnú Velvet a drží ju v zajatí. Dokážu však udržať na uzde vášeň, ktorá ich pohlcuje a ktorou by mohli ohroziť svoje životy?

 

Obrázok

Jason Sinclair, vojvoda z Carlylu, neposlúchne dobre mienenú radu svojho otca a odchádza za svojou milenkou. Jej podlá zrada, vražda otca a nespravodlivé obvinenie privádzajú hrdého šľachtica do trestaneckej kolónie, kde tvrdou prácou strávi niekoľko rokov, z ktorej si so sebou prináša ťaživé nočné mory.

 

Prežije jedine s myšlienkou na pomstu svojmu nevlastnému bratovi Averymu, ktorý s úmyslom zmocniť sa rozprávkového bohatstva, tento podlý plán vymyslel. Vracia sa do vlasti ako vydedenec, no pevne rozhodnutý zachrániť a získať späť upadajúci majetok a očistiť svoje meno.

Velvet Moranová, oddhodlaná, hrdá a nezlomná mladá žena,  odchádza  za svojim budúcim manželom, vojvodom z Carlylu, presvedčená, že jedine sobáš s Averym pomôže jej rodine dostať sa z dlhov. Vôbec netuší, že presne taký istý plán má aj Avery, ktorý nerozumným investovaním zdevastoval rodinný majetok.

Cestou na svadbu ich však prepadne neznámy zbojník a Velvet unesie do lesov, aby znemožnil tento zväzok.

Zúfala žena, ktorá v svadbe vidí jedinú záchranu svojej rodiny a majetku, pokúša sa všemožne strpčovať Jasonovi jeho dobre mienený plán, ale po niekoľkých neúspešných pokusoch o útek a priznania Jasona, že Avery je na tom horšie ako ona pochopí, že  tento príťažlivý  muž ju vlastne zachránil.

A niekoľko náhodných horúcich bozkov uprostred lesov, ktoré ich oboch prekvapili, zapália oheň vášne, rodiacej sa lásky a túžby...

 

Božínku, keď to človek čítal, takmer by plakal... Tak veľmi som im držala palce...

Dokáže Velvet odolať tajomnému zločincovi, ktorý v nej prebudil ženu?

 

 Bude táto láska dosť silná, aby v hrdom Jasonovi vyvolala znova dôveru v ženu?

 

 Zachráni Jason svoju lásku, svoj majetok i svoju česť skôr, než ho odhalia ako trestanca?

 

Myslím, že na tieto otázky je jasná odpoveď.

 

Čítajte, neoľutujete. Tento príbeh je jeden z najkrajších, aké Kat Martinová napísala. Tento príbeh rozhodne nezaložíte do police.

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Kat Martin

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prekvapila

(lusanna1, 17. 11. 2010 20:55)

citala som od Kat náhrdelníkovu trilogiu, aj Falošné sľuby, no tento prípeh ma aj tak prekvapil, ked clovek pri knihe vyroní slnzu, tak to uz nieco znamena, a ja som vyronila aj 3, takze u mna super kniha :D

Hodváb a oceľ

(janka, 2. 12. 2008 16:00)

no a na tento román nadväzuje kniha Hodváb a oceľ, ktorý je o jeho priateľovi lordovi Litchfieldovi a je tiež superrrr

Pekný príbeh

(Elen, 26. 11. 2008 12:12)

oplatí sa prečítať...