Choď na obsah Choď na menu
 


Hľadá sa Darling

Teresa Medeiros

Hľadá sa Darling

 

Vydavateľstvo: IKAR 2006

Originál: Nobody´s Darling

Obrázok anotácia:

 

Esmeralda Finová prichádza na drsný, neskrotený západ zabiť povestného pištoľníka Billyho Darlinga. No ako to v jej živote býva, nič nejde tak, ako si naplánovala. Nielenže sa jej ho nepodarí zastreliť, ale najme si ho, aby našiel jej brata na úteku. Billy by mal jej ponuku odmietnuť. Mal by odolať jej pôvabu. No nedokáže to. Lebo v živote každého muža nastane chvíľa, keď už nemá čo stratiť... okrem svojho srdca.

 

Ďalšia vydarená knižka z pera T. Medeiros, ktorá sa tentoraz odohráva na divokom západe a z časti aj v civilizovanom Anglicku.

 Esmeralda sa rozhodne pomstiť vrahovi svojho „maličkého“ brata. Odvážna Esmeralda predá všetko čo má vezme zbraň a odíde na západ. Našťastie sa jej nepodarí zabiť Billyho, ale zistí, že jej brat žije a požiada ho o pomoc. Billy váha, ale nakoniec súhlasí.

 Čo spolu zažijú? Stretnú Billyho divokých, hrubých, hlúpych bratov. Esmeralda sa stane svedkom bankovej lúpeže, odhalí pravdu o bratovi, postará sa o postreleného Billyho a stretne sa s jeho „milou“ mamou, ktorá vzrastom, vzhľadom a povahou je skôr chlap než žena. Prvykrát v živote sa stretne so svojim starým otcom, bude aj nejaké prvé milovanie samozrejme. Príbeh je plný zvratov a prekvapení.

 Určite to nie je nudný príbeh, teda aspoň mňa vôbec nenudil a dobre som sa zasmiala. Spokojná bola aj moja romantická duša. Aj keď na predošlé romány od Teresi určite nemá, je to milé, pekné dielko.

 Teda ten jej brat by si zaslúžil poriadny kopanec do zadku.

Spracovala Janka

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Teresa Medeiros

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

nadherna

(sajmiona, 27. 9. 2010 22:12)

patri medzi moje nakrajsie knihy, velmi rada sa k nej vraciam a stale ma pobavi. A ten koniec, uz bude iba moj milacik, takto pekne sa podla mna ani jedna kniha nekonci.

výborná

(jana, 2. 6. 2009 15:42)

ja naopak s vami nemôžem súhlasiť pretože u mňa táto jej kniha vedie :)
bola vtipná, nie veľmi sladká a úžasná

Šlo to!

(Elen, 1. 12. 2008 0:02)

Nie je to žiadna tutovka, ale čítať sa to dá... Nepatrí zatiaľ ku knihám,ku ktorým sa rada a často vraciam, ale možno raz... Nezahadzujem ju ani vzadu do police.
Od Medeiros sa mi viac páčila kniha TVOJA DO ÚSVITU a ŠKANDALÓZNA NOC!