Choď na obsah Choď na menu
 


Horský vavrín

Jude DEVERAUX

HORSKÝ VAVRÍN

MOUNTAIN LAUREL

Vydavateľstvo: Ikar, 2001

Obrázok ANOTÁCIA:

Kapitán Ring Montgomery sa narodil pod šťastnou hviezdou. Je mladý, príťažlivý a v armáde rýchlo postupuje nahor. Jeho neschopný veliteľ však ťažko znáša úspechy svojho podriadeného a preto ho poverí riskantnou úlohou. Má sprevádzať a chrániť opernú speváčku na jej ceste do Skalnatých hôr. Montgomerymu nie je známy účel speváčkinej cesty, ani prečo sa ženie v ústrety mnohým nebezpečenstvám. Napriek tomu sa však správa galantne a jemnú dámu chráni na jej púti, odhaľujúc pritom jej tajomstvá...úplne všetky.

 

 

Obrázok

 

Kapitán Montgomery vôbec nie je nadšený úlohou sprevádzať opernú speváčku Maddie - umeleckým menom LaReina. Myslí si, že ak ju nastraší rečami o tom, aká je krajina, ktorou sa chystá cestovať nebezpečná, vzdá sa svojho úmyslu a on sa bude môcť vrátiť k povinnostiam v pevnosti Fort Breck.

Maddie ale musí spievať v šiestich táboroch pre hordu zlatokopov, aby vyslobodila svoju sestru Laurel z rúk únoscov. To však Ringovi nepovie, lebo sa bojí, že by únoscovia jej sestre ublížili.

Lenže Ring cestou začína tušiť, že Maddie niekto vydiera...

A rovnako cíti i to, že táto operná speváčka sa mu pomaly prediera cez hruď zocelenú službou v armáde priamo do srdca...

Spracovala Elen

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Jude Deveraux

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.