Choď na obsah Choď na menu
 


Horúce srdce

Johanna LINDSEY

HORÚCE SRDCE

A HEART SO WILD

v ČR: Horoucí srdce

Vydavateľstvo: Ikar, 1999

Obrázok ANOTÁCIA:

Hlavná hrdinka Courtney Hartová v detstve akoby zázrakom prežila prepad Indiánov, ktorí chceli pomstiť nespravodlivosť páchanú na ich najbližších. Život jej zachránil poloindián Chandos, ktorý si nevie nájsť miesto ani vo svete bielych, ani medzi farebnými. Po čase sa cesty mladých ľudí znovu pretnú. Hoci sa Chandos bráni prehlbujúcej sa náklonnosti ku Courtney, útrapy, ktoré prežívajú na spoločnej ceste, ich postupne zbližujú. Vzájomné sympatie týchto mladých ľudí prerastú v hlbokú lásku.

Obrázok

 

Courtney sa chce dostať do Texasu a Chandosa požiada, aby jej robil sprievodcu. Najprv ju odmietne, no potom si to predsa len rozmyslí a rozhodne sa ju sprevádzať.

Hneď na začiatku ich cesty jej dá tvrdú príučku za jej ľahkovážnosť, s akou sa vydala do rúk úplne cudziemu človeku. Ani to Courtney od cesty do Texasu neodradí, chce nájsť svojho otca.

Nuž a na tejto ceste sa obaja zbližujú...

Obrázok

 

 

Straton
1. A Heart So Wild (1986) - HORÚCE SRDCE
2. All I Need Is You (1997)- ROZTÚŽENÉ SRDCE
A Heart So WildAll I Need Is You

 

Spracovala Elen

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Johanna Lindsey

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

objednávka

(vieratomkova259@azet.sk, 5. 4. 2020 21:08)

napísala som Vám do mejlu cez bazoš,ale asi Ste ho nedostali, chcela by som /keď by sa ešte dalo / od Vás harlekínky a zase kuriérom SP v cene 30 - 40 e a zase by som zaplatila jemu / nemám účet/ ďakujem, Viera Tomková sídl. 259 04936 Slavošovce

KÚPIM!!!

(Simona, 18. 4. 2012 20:06)

túto knihu zháňam pre kamarátku k narodeninám, tak ak ju niekto predáva za normálnu cenu ( maximum 6€ aj s dobierkou) tak sa mi ozvite na simonabullova@gmail.com

tiež za 4 možno aj čosi navyše

(janka, 10. 12. 2008 17:03)

Toto bola moja vôbec prvá romantická kniha, ktorú som čítala, takže možno aj preto patrí medzi moje naj-knihy. ;.D Ale bol to pekný príbeh, páčili sa mi hlavne postavy - Chandos, prvý a posledný "indián", o ktorom som čítala, ktorý si získal moje srdiečko. A ani príbeh o ich dcére nie je na zahodenie, takže ak vám neprekáža divoký západ, tak vám už nebráni nič v čítaní. Samozrejme, ak máte,kde zohnať knihu. S-)