Choď na obsah Choď na menu
 


Růže z Kentucky

Jude Deveraux

Růže z Kentucky

Obrázok

V originále: Sweetbriar

Vydal: Baronet 1999

ObrázokAnotácia:

Mladá Linnet je nucena opustit pohodlný život v Londýně a nepřipravená na hlubokou změnu se náhle ocitne uprostřed drsné americké divočiny. Při nenadálém útoku, při němž zahynou její rodiče, dívka padne do rukou indiánského kmene Šauní. Před smrtí ji zachrání Mac, statečný a pohledný mladý muž. Linnet se usadí v kentuckém městečku Sweetbriar. Neskrývá svou lásku k Macovi, jenže jejich životní cesty se rozdělí. Osud je opět svede dohromady až na útěku před indiány a zlovolností amerických osadníků.

Obrázok

No neviem neviem čo si o tej Deverauxovej myslieť, táto kniha bola ako okopírovaná prepísaná kniha Očarovaná země, asi by mi to ani nenapadlo, kebyže ich nečítam v ten istý týždeň.

Tak tu opäť máme útlu a maličkú hrdinku, ktorej krásu najprv hrdina nevidí, a potom je z toho v šoku, opäť sa do ich vzťahu zamieša zlosyn a hrdinku unáša, tá musí napísať dopis, že odchádza dobrovoľne...

Keď ju hrdina nájde strávia spolu noc, počas ktorej splodia potomka a na niekoľko rokov sa odlúčia, takže náš hrdina nevie že má dieťa, a potom je z toho mimoriadne prekvapený, a mení sa celý jeho pohľad na vec, avšak hrdinka už vtedy dospela k presvedčeniu, že s ním nič nechce mať.

Nakoniec sa zblížia vďaka nejakej tragickej udalosti!

Táto kniha by určite dostala minimalne o jedno srdiečko viac, keby som predtým nečítala tú druhú.

 Príbeh vcelku priemerný, ak máte radi divoký západ nebudete sklamané.

Spracovala Lenka

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Jude Deveraux

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.