Choď na obsah Choď na menu
 


Ružový květ

Julie Garwood

Ružový květ

Obrázok

Claybornes' Brides (Rose Hill) - Nevěsty Claybornů

1. For the Roses (1995) - Mary Rose OLDAG, 1999
2. One Pink Rose (1997) - Ružový květ OLDAG, 1999
3. One White Rose (1997) - Bílý květ
OLDAG, 2000
4. One Red Rose (1997) - Rudý květ
OLDAG, 2000
5. Come the Spring (1997) - Vždy přijde jaro
OLDAG, 2001

Obrázok Třídílný cyklus novel, v nichž vystupují bratři Claybornové, známí hrdinové románu Julie Garwoodové Mary Rose. Nejmladší z bratrů Claybornových Travis jedná výhradně podle vlastní vůle. Jediná osoba, která mu nedovede nic odmítnout, je jeho milovaná adoptivní matka Rose. Na její přání doprovází mladičkou Emily Finneganovou z Bostonu na daleké cestě do Montany, kam Emily jede za ženichem na inzerát. Emily je rozhodnutá vdát se za člověka, kterého zná jen z romantických dopisů. Při cestě divočinou se však mnoho mění...

Obrázok

Všetky tri tieto knihy sú strašne pohodové, také jednohubky, každá má len niečo vyše sto strán, takže sú to len akési poviedky. Nečítala som na ne veľmi priaznivé recenzie, ale musím povedať, že mne sa páčili.

Emily na ceste stretné kadejaké nešťastie, pre Trevisa je to hotová chodiaca pohroma, ktorá ho však veľmi priťahuje. Emily zradil muž o ktorom si myslela, že ho miluje, preto sa rozhodla nebyť viac rozumná, a vydať sa za svojími snami. akosi jej to vôbec nevychádza. Ja som sa dobre pobavila, má to vtip aj spád, a na to že to má niečo vyše sto strán je to ozaj veľmi dobré.

Spracovala LENKA

 

Náhľad fotografií zo zložky Julie Garwood

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.